Hamile Olan Başak Sayan Cilt Lekeleri İçin Çözüm Arıyor

Hamile Olan Başak Sayan Cilt Lekeleri İçin Çözüm Arıyor
06 Nisan 2017

Hamile olan Başak Sayan cilt lekeleri için çözüm arıyor. Hamilelik sürecinin sonuna yaklaşan güzel oyuncu, heyecanla doğum yapacağı günü bekliyor. Doğacak ikizlerin isimleri de belli oldu; Ares ve Milan. Çifte bir heyecan yaşayacak olan güzel oyuncu, hamilelik döneminde hormonlarının değişmesiyle birlikte vücudunda da bazı değişimler yaşıyor. İnstagram’da takipçileriyle paylaştığı fotoğraf ile yakındığı cilt lekelerini hamile takipçilerine sordu.  

İşte Başak Sayan’ın Takipçileriyle Paylaştığı Gönderi

  Gebelikle birlikte değişen hormonlar Başak Sayan’ın cildinde de bir takım değişikler meydana getirdi. Yüzünde oluşan lekeleri, çektiği bir fotoğrafla takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu, takipçilerinden bunu önleyebilmek için krem tavsiyesi istedi. Beyaz tenli olduğu için lekelerin daha çok dikkat çektiğine dert yakınan Başak Sayan, daha da ilerlemesinden endişe duyduğunu da takipçileriyle paylaştığı fotoğrafa not düştü.   Hamile Olan Başak Sayan Cilt Lekeleri İçin Çözüm Arıyor  

Hamile Olan Başak Sayan Cilt Lekeleri İçin Çeşitli Öneriler Aldı

Başak Sayan’ın fotoğrafı paylaşmasıyla birlikte takipçilerinden de çok sayıda tavsiye geldi. Yorumların çoğunda bu durumun normal olduğu belirtildi. Takipçileri güzel oyuncuya doğal tavsiyeler vererek bu hassas gününde yanında olmaya çalıştı. İşte o yorumlardan bazıları... sibelsivriakgul Lekeler doğumdan 3 ay sonra geçiyor telaş yapmayin sağlıcakla kucağıniza alın inşallah deryabocek Başak hanım dogal çözüm....eskinin kadınları öyle söylerler dogum esnasında olusan ter sonucunda..... sacınızla silmeniz tek çözüm bu ..... eylemm24 Bende de olmuştu. Biraz zaman aldı ama geçti. Dert etmeyin. Ben yatmadan önce saf gül suyu kullandım . (Sadece çok fazla güneşe çıkmayın lekeleri artırıyor )     zeynepablak Cildiye doktoruna gitmelisin     seldalperbalci başak hanım benimde hamileyken fenaaa lekeler oldu hatta yüzüm görünmüyordu, doğum yaptığımda sezeryan oldum ve annem üzerimi kat kat örttü terledim ve her terlediğimde yüzümü amerikan beziyla sildiler böle kalım bir bez keseye benziyor onunla devamlı sildik yüzümü şuann yok 5 ay oldu doğum yapalı     zuhalsdogan3 Dogumun hemen ertesi gecer hiic merak etmeyin     sineeem Ben hamileligim boyunca krem oje kozmetik adina hic bisi kullanmadum sadece bebeklerde kullanilan gunes koruyucu surdum yuzume bebegim 2 aylik oldu lekeler azaliyor gunes koruyucu surun derim ama baska bisey kullanmayin bebislerede geciyormus    

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.