Hakan Akkaya Taşıyıcı Anne İle Baba Olacak!

Hakan Akkaya Taşıyıcı Anne İle Baba Olacak!
09 Haziran 2017

Ünlü modacı youtube kanalında katıldığı bir programda baba olmak istediğini açıkladı.

Ünlü modacı Hakan Akkaya taşıyıcı anne ile baba olacağını açıkladı. Youtube'da yayınlanan bir programa konuk olan ünlü modacı Hakan Akkaya kendisi ve  özel hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Konuk olduğu programda, yolda gördüğü herkesin kıyafetine baktığını ve iş dışında başka birşey yapmadığını ifade eden Hakan Akkaya, Psikoloğunun artık işi biraz bırakmasını söylediğini belirtti. 15 yılda 10 psikolog değiştirdiğini belirten ünlü modacı hayatında kimsenin olmaması ve aşık olamadığından dertli. Hakan Akkaya baba olmak istediğini, ilişkilere inanmadığını bu nedenle baba olabilmesi için kız kardeşinin kendisine taşıyıcı anne bulduğunu belirtti.

Hakan Akkaya Baba Olmak İstiyor

Türk halkının Show TV ekranlarında yayınlanan "Bugün Ne Giysem” adlı yarışma proğramından tanıdığı ünlü moda tasarımcısı Hakan Akkaya, taşıyıcı anneyle baba olmak istediğini söyledi. Hakan Akkaya baba olmak istemesiyle ilgili düşüncelerini, "Diğer ilişkilere karşıyım, çünkü zamanla bitiyor” şeklinde dile getirdi. Basında çıkan haberlere göre, yolda gördüğü herkesin sadece kıyafetine baktığını ve iş haricinde bir şey yapmadığını söyleyen Hakan Akkaya "Psikoloğum artık işi biraz bırak dedi. 16 yıldır hayatımda birisi yok ve aşık olamıyorum. İşim haricimde başka bir şeye vakit ayıramıyorum. İşimle yatıp işimle kalkıyorum” dedi. Kız kardeşinin kendisinin baba olması için taşıyıcı anne bulduğunu belirten başarılı modacı, "Taşıyıcı anne ile baba olacağım. Kız kardeşimin 2 çocuğu var. Benimde baba olmam için taşıyıcı anne buldu. Taşıyıcı anneden çocuk sahibi olmayı istiyorum. Diğer ilişkilere karşıyım, çünkü zamanla bitiyor” dedi.   Hakan Akkaya Taşıyıcı Anne İle Baba Olacak!  

"Eskiden Çok Ukalaydım"

Çıkan haberde kendisiyle ilgili özeleştirilerde de bulunanan ünlü modacı, eskiden çok ukala olduğunu, 30 yaşından sonra çok değiştiğini ve bu değişim sonrasında insanları sınıflandırmamayı öğrendiğini belirtti. 30 yaşın kendisi için önemli bir yaş olduğunu ifade eden Akkaya, "30 yaşımda ünlü oldum kendi markamı kurdum. İnsan ayırmamayı ve sınıflandırmamayı öğrendim” dedi.   Hakan Akkaya Taşıyıcı Anne İle Baba Olacak!  

"15 Yılda 10 Psikolog Değiştirdim"

Hayatının monoton geçmesi ve iş dışında hiçbir şeye vakit ayıramadığını belirten Akkaya, "10 psikolog değiştirdim"15 yılda 10 psikologla çalıştığını ve psikologlarını sıkılıp değiştirdiğini belirtti. Hakan Akkaya, "Sürekli anlattığım için sıkılıyorum ve psikologlarımı sürekli değiştiriyorum” dedi.   Hakan Akkaya Taşıyıcı Anne İle Baba Olacak!  

Kendisini Cesur ve Güzel'deki Ridge Forrester'a Benzetirmiş

  Oldukça zengin bir ailenin çocuğu olan Hakan Akkkaya'nın moda hayatına çok küçük yaşta başladığı belirtiliyor. 1987 'lı yıllarda televizyonda yayınlanan yabancı dizi Cesur ve Güzele'den etkilenen Akkaya'nın moda aşkının o yıllarda başladığı ve kendisini dizideki Ridge Forrester karekterinin yerine koyduğu edinilen bilgiler arasında. Ünlü Moda Tasarımcısı Hakan Akkaya'nın Türk halkı tarafından tanınması ise, Show TV ekranlarında yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışma proğramı ile olmuştu. Akkaya programda, kendisi gibi moda tasarımcısı olan Sırp Asıllı eski manken İvana Sert ve yine tasarımcı ve modacı olan Uğurkan Erez‘le birlikte jüri üyeliği yapmıştı.  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk