Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları
26 Nisan 2017

Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Gebelere Özel 26 Nisan-3 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

26 Nisan Çarşamba günü saat 15:17’ de Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Yeniaylar başlangıçlarla, yeni girişimlerle alakalıdır. Boğa burcunda ki yeniay genelde güven duygusunun tazelenmesi, birikim ve yatırımların yönlendirilmesi, huzur arayışları ile ilgilidir. Sanatsal faaliyetlerin desteklenmesi, geleneksel değerlerin ön plana çıkması söz konusu olabilir. Fakat bu yeniayda Merkür geri harekette olduğundan sıfırdan başlangıçlar yapmanız uygun değil. Ancak var olan konularla ilgili revizyonlar yapılabilir. Yeniay haritasına baktığımızda finansal konuların ön planda olduğu görülüyor. Aldığımız hizmetlerin veya ürünlerin fiyatlarını yeniden sorgulayıp, indirim talep edebiliriz veya pazarlığını yaptığımız bir konuda fiyat artışı yapılabilir. Aynı zamanda alacakları toplamak, bekleyen prim, komisyon, faiz gibi gelirleri almak için uygun bir zaman. Yaklaşık 10 gün boyunca etkilerini hissedeceğimiz bu dönemde; verimli ve pratik olabilir, bedensel sağlığımıza fazlasıyla özen gösterebilir, kendimizi güvenceye almanın yollarını arayabiliriz. Boğa yeniayında doğan çocuklar genelde risk almayı sevmezler. Mallarının kıymetini iyi bilirler ama çevreleriyle paylaşmazlar. Sanatsal becerileri yüksektir. Aile huzuru çok önemlidir, huzursuz ortamlarda yapamazlar. Boğazlarına düşkün olurlar fakat abur cubur yemezler, gurme lezzet tatları vardır. Çok hareketli olmazlar, dışarı çıkmak yerine evde oturmayı tercih ederler. Boğazları hassastır sık sık bademcikleri şişebilir.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Paranızı verimli kullanmanız gereken bir döneme girebilirsiniz. Bebeğinizin masrafları biraz yorabilir sizi. Bu nedenle gereksiz harcama yapmaktan kaçınmalısınız. Gelecek için birikim yapmak isteyebilir ve bebeğinizin geleceğinizi garanti altına almayı düşünebilirsiniz. Bu dönem, kendinizi keşfedeceğiniz bir dönem desek yanlış olmaz. Bazı yeteneklerinizi açığa çıkartabilir, kendinizle alakalı bilmediğiniz yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Üretken ruhunuzu dışarı vuracak çalışmalara imza atabilirsiniz. Bu sayede dikkat çekici girişimler yapabilir ve gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU

Bu aralar kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Görünümüne genel olarak önem veren boğalar, şu sıralar hem dış görünüşünüzle hem de fiziksel sağlığınızla daha çok ilgilenebilirsiniz. Hem zaten gebelik sürecinde neden salasınız ki kendinizi? İlişkilerde kontrolü ele alacağınız bir süreçtesiniz. Eşinizi kıskanabileceğiniz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle sevdiğinizi fazla sahiplenebilirsiniz. Daha sakin olmanızı tavsiye ederim. Hamilelik sürecinin etkileriyle ani tepkiler veriyor olabilirsiniz. Gebeliğin de getirdiği iç güdülerle ona karşı daha korumacı davranacaksınız.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU

Parasal endişeleriniz artabilir ve içten içe güvensizlik duyabilirsiniz. Bu durum sizi birikim yapmaya teşvik edebilir. Birikim yapmaya başlayarak güvensizlik duygusuna da set çekebilirsiniz. Bazı konularda kıskançlıklar söz konusu olabilir. İkizler bu aralar dikkatli olmalısınız. Beklemediğiniz bir anda gizli düşmanlıklarla karşılaşabilir, hiç düşünmediğiniz birinin hedefi haline gelebilirsiniz. Durumu sakin karşılamanızı ve tartışma yaşamamanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde bebeğiniz ve kendinize zarar vermiş olursunuz.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları"" width="250" height="375" />

YENGEÇ BURCU

Yakın arkadaşlarınızla bazı paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bu paylaşım, duygusal olabileceği gibi bir şeyler ödünç vererek de olabilir. Dolayısıyla dostluğunuzu pekiştirmek için bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Evli olan yengeçler beklediğiniz çocuğa her an kavuşabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız hedeflerinize artık ulaşmak isteyebilir ve bunun için gerekli adımı atabilirsiniz. Vereceğiniz kararlara dikkat edin ki, attığınız adım sağlam olsun. Geleceğinizi garanti altına almak isteyebilir ve çeşitli girişimler yapmak isteyebilirsiniz.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları"" width="250" height="375" />

ASLAN BURCU

Aslanlar için çok parlak bir dönem olabilir. İş, aşk ve sosyal hayatta olumlu gelişmeler görülebilir. Böylesi parlak bir dönemi iyi değerlendirmelisiniz. İş ve sosyal hayatınız bir anda parlayabilir ve çeşitli başarılar yakalayabilirsiniz. Bekar olanlar aslanlar evlenebilir, evli olanlar ise çocuk sahibi olabilir. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız eğer taşınmanız söz konusu olabilir. Gebe olanların bu taşınma sürecinde kendilerini fazla yormamasını öneririm. Zira karnınızdaki bebek her şeyden önemli. Şu sıralar annenizin sağlığına dikkat etmesi gerekebilir. Siz de annenizle ilgilenebilir ve yanında olabilirsiniz.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU

Keyif alacağınız ve yeni yerler keşfedebileceğiniz yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu yolculuk size ve bebeğinize iyi gelebilir. İletişim trafiğinizde artışlar meydana gelebilir. Kardeşlerle keyifli vakitler geçirebilir ve eğleneceğiniz aktivitelerde bulunabilirsiniz. Görümce veya eltilerinizi ziyaret edebilirsiniz ya da onlar sizin ziyaretinize gelebilir. Ziyaretlerde tansiyon yükselebilir, dikkat etmenizde yarar var. Bu dönemlerde kendinizi üzecek şeyler yapmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü hassas bir süreçtesiniz ve hamilelik sürecinde strese girmeniz, bebeğiniz içinde risk oluşturur. Kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimlere katılabilir ve kendinize olan güveninizi yükseltebilirsiniz.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU

Eşinizin parasal durumlarında dalganmalar meydana gelebilir. Parasal konularda dikkatli davranmanızı öneririm. Ailenizle veya eşinizle duygusal paylaşımlar yaşabilirsiniz. Bu duygusal paylaşımlar, doğacak bebeğinizle alakalı olabilir. Eşinizle birlikte doğacak çocuğunuzun geleceği için bir takım planlar yapabilirsiniz. Çevrenizdekilerden biriyle güveninizi kıracak bir gelişme yaşabilirsiniz. Kendinizi yıpratmamanızı tavsiye ederim. Unutmayın, gebesiniz ve bebeğinizin sağlığı her şeyden önemli.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU

Bu hafta akrep burçları için çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Bekar olan akrepler evlilik teklifi alabilirsiniz veya evlenebilirsiniz. Sevdiğiniz insanların bazı davranışları, onları daha çok sevmenizi ve güven tazelemenizi sağlayabilir. Siz de ne kadar şanslı olduğunuzu bir kez daha anlayacaksınız. Evliyseniz, eşinizin yaşamında bazı gelişmeler olabilir. Ailesiyle ya da iş hayatıyla ilgili bazı sürpriz haberler alabilirsiniz. Bu aralar birkaç küçük düşmanlıkla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yıpratmayın ve olan bitene kulaklarınızı tıkayın. Bu hassas günlerinizde kendinizi yıpratmamaya çalışmanız, siz ve bebeğiniz için en iyisi olacak.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU

Bu aralar sağlığınıza dikkat etmelisiniz sevgili yaylar. Sağlığınızla ilgili ilgilenmeniz gereken konular gündeme gelebilir. Eş, dost, akrabalarla bir araya gelerek bazı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz bir görev için artık sona yaklaşmış olabilirsiniz. Özverilerinizin karşılığını alabilir ve istediğiniz yeni görevi üstlenebilirsiniz. Evinizin düzeniyle alakalı bazı sıkıntılar oluşabilir ve siz bu düzeni muhafaza etmek için bazı eylemlerde bulunabilirsiniz.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU

Sabırsızlıkla beklediğiniz çocuğunuza kavuşabilirsiniz ya da çocuk yapmak için harekete geçebilirsiniz. Çocuk konusu gündeme geleceğinden paranızı verimli kullanmanızı öneririm. Gelecek için şimdi yatırım yapmanız ileride rahat etmenizi sağlayacak. Bu sebeple birikim yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Bu aralar boş vakitlerinizi değerlendirmek için yeni hobiler edinebilirsiniz. Kendiniz için bulduğunuz hobiler ile yeni şeyler öğrenirken eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU

Kendinize yeni bir düzen kurmak isteyebilirsiniz. Bu yeni düzen için harekete geçmeyi isteyebilirsiniz. Düşündüğünüz yeni düzen, bebeğinizin doğumuyla alakalı olabilir ve yeni ev planları gündeme gelebilir. Yatırım yapacaksanız eğer, tam zamanı gibi duruyor. Ev almak ya da satmak gibi planlarınızı kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizin geleceği ve güvenliği için düşüncelere dalabilirsiniz. Bu sebeple bazı yatırımlar yapabilirsiniz. Babanızın sağlık ile alakalı bir problemi varsa onunla ilgilenebilir ve birlikte bol bol vakit geçirebilirsiniz.
Gebelere Özel 26 Nisan-03 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU

Bu aralar sosyal faaliyetlerinizde artışın olabileceği ve iletişim trafiğinin yoğun olabileceği bir süreç geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizle bir araya gelerek keyifli anlar yaşabilir veya uzun süredir görmediğiniz kuzenlerinizle bir araya gelerek özlem giderebilirsiniz. Uzun süredir istediğiniz o dinlenme ihtiyacınızı kısa seyahatlere çıkarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısa seyahatte aile büyüklerine ziyarete gidebilir ya da kendiniz için kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Kendinizi çok yormamanızı öneririm. Çeşitli konularda eğitim almak isteyebilir ve hatta bebeğinizin gelişimi için kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimlere katılabilirsiniz. Bu hem sizin hem de bebeğinizi gelişim süreci için mükemmel olacaktır.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.