Güzel Oyuncu Canan Ergüder Hamile!

Güzel Oyuncu Canan Ergüder Hamile!
26 Aralık 2016

Güzel oyuncu Canan Ergüder’in, yeni yılda nikah masasına oturacağı öne sürülürken, oyuncunun hamile olduğu da farklı bir iddia olarak ortaya atıldı.

Güzel Oyuncu Canan Ergüder Hamile!

Kenan Ece ile yaşadığı aşkı geçen yaz aylarında sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla ilan eden başarılı oyuncu Canan Ergüder için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Güzel oyuncu Canan Ergüder’in, yeni yılda nikah masasına oturacağı öne sürülürken, oyuncunun hamile olduğu da farklı bir iddia olarak ortaya atıldı. Edinilen bilgilere göre, Kenan Ece ile aşk yaşamakta olan güzeller güzeli oyuncu Canan Ergüder, 2 aylık hamile. Kenan Ece ve Canan Ergüder çifti bu haberi yalnızca aileleri ve çok yakın birkaç dostuyla paylaştı.

Nikah Masasına Oturacaklar!

Aşkları bundan yaklaşık 1,5 yıl önce birlikte rol aldıkları dizi setinde başlayacak aşklarıyla ne zaman evlenecekleri belirsizliğini koruyor. Fakat Ergüder’in karnının daha fazla büyümeden yeni yılın ilk aylarında nikah masasına oturmaya karar verdikleri konuşuluyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Abay 1. Beceri. 2. Seziş, anlayış. 3. Büyük erkek kardeş.