Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir
21 Ağustos 2017

Güneş tutulması var! Gruplar içinde rekabet ve mücadelenin artacağı, hırslı davranıp cesurca karar vereceğimiz bir hafta olacak! Bu süreç, erken doğum riskini de beraberinde getireceğinden, gebelerin sağlığına her zamankinden fazla dikkat etmesinde fayda var. İşte, astroloğumuz Berna Narin Aşkın'ın hazırladığı, gebelere özel haftalık burç yorumları ...

Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir


21 Ağustos’ ta Aslan burcunda 2 yeniay ve Güneş tutulması yaşanacak. 20 – 21 – 22 Ağustos doğumlu Aslan burçları ile 15 – 16 – 17 Şubat doğumlu Kova burçlarının bu tutulmadan önemli ölçüde etkileneceğini söyleyebilirim. Bu tutulma, hızlı ve cesur olmayı beraberinde getirecek. Bir süre önce başlamış olduğumuz girişimlerin üzerine cesaretle gideceğiz. Hızla karar alıp, elimizi taşın altına sokacağız. Liderlik vasıfları ön plana çıkacak, gruplar içinde rekabet ve mücadele söz konusu olacak. Hem ilişkilerde hem de yönetimsel alanda bolca güç gösterileri ile karşılaşabiliriz. Güneş tutulmaları; yeni başlangıçları anlatır. Ancak Merkür hâlâ geri harekette olduğundan başlangıçlar yeni konularla ilgili olmayabilir. Var olan konular ve girişimlerde ciddi ve beklenmedik düzenlemelere gidebiliriz. Çok ani kararlarla değişiklik yapabilir, yaşamı yeniden düzenleme yolunu tercih edebiliriz. Gebelerimiz, bu hafta biraz daha dikkatli olmalı. Çünkü bu süreç, beraberinde erken doğum riskini de getirebilir. Bu dönemde doğan çocuklar; aktif, enerjik, emrivakileri seven, fazla cesur ve risk alan kişiliğe sahip olabilir. Bulundukları ortamı yönetebilen, kendini göstermekten çekinmeyen yapıları ile dikkat çekerler.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

KOÇ BURCU

Sevgili Koç burcu gebeleri, önümüzdeki haftaiçi sizin için biraz kafa karışıklığı ile geçebilir. Yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini bilemeyebilir ve kararsızlıkla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Eşinizle aranızda ufak bir konudan çıkacak olan tartışma krize dönebilir, dikkatli olun. Konuyu biraz alttan almanız, olayların yatışmasını sağlayacaktır. Ayrıca vücudunuzun en hassas olduğu bu gebelik döneminde, kendinizi tartışma ortamından uzak tutmanız yararınıza olacaktır. Bu arada; büyük çocuklarınızla ilgili hiç beklemediğiniz bir gelişme yaşanacak. Çocuğunuzun karşısına yurtdışı eğitim fırsatı çıkabilir ve ne yapacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bana kalırsa, tereddüt etmeyin ve yurtdışında eğitim görmesine fırsat verin derim. Önümüzdeki hafta, maddi anlamda büyük bir risk alacaksınız. Yakın bir arkadaşınız için kefil olmak durumunda kalabilirsiniz. Bu kararı vermeden önce biraz daha düşünmelisiniz.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, size iyi haberlerim var! Uzun zamandır satmaya çalıştığınız ancak bir türlü satamadığınız bir mülkünüz bu hafta satılacak! Satış sonrası siz de hemen almak istediğiniz ev için kolları sıvayacak, tüm hazırlıkları yapacaksınız! Uzun süredir yapmak istediğiniz iş değişikliği için bu hafta adım atabilirsiniz. Hatta alacağınız evin bu iş yerine yakın olacağını söyleyebilirim. Ancak, şu sıralar babanızla biraz daha fazla ilgilenmeniz gerekecek. Zira, ciddi bir sağlık problemi ile karşılaşılabilir.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, haftaiçi vereceğiniz kararlara dikkat edin! Yaşamınızı kökten değiştirecek tercihler yapmanız gerekecek. Hatta söz konusu tercihlerin ailevi olacağını, ikilemde kalacağınızı ve kararı verdikten sonra illa ki bir tarafın üzülmek zorunda kalacağını söyleyebilirim. Kardeşlerinizle ortak karar vermenizi gerektirecek bir konuda bir türlü uzlaşmaya varamayacaksınız. Bu durum ilişkinizin bozulmasına neden olabilir. Size tavsiyem; biraz daha yumuşak davranmanız ve kardeşinizin huyuna gitmeniz yönünde olacak... Tatil için çıkacağınız seyahatte dikkatli olmanızda fayda var. Ufak tefek, ciddi sonuçları olmayan kazalar yaşanabilir. Siz her ihtimale karşı yolculuğa çıkarken her türlü tedbiri alın.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, maddi anlamda oldukça bereketli bir hafta sizi bekliyor! Çok da planlı olmayan bir şekilde iş değişikliği yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızın vasıtası ile gireceğiniz bu yeni iş yerinde kazancınız büyük bir miktarda artacak. Buna ek olarak, kazancınızı arttıracağınız başka bir gelir kaynağınız daha olacak. Kişisel hobilerinizi fırsata çevirip ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. Bu hafta sizin için bereketli geçecek dedim! Daha bitmedi... Elinize hiç beklemediğiniz bir yerden yüklü bir miktar para geçecek. Eşinizin ailesinden miras kalabilir veya yıllar önce verdiğiniz borç para geri ödenebilir. Hazır bebeğin doğumu da yaklaşmışken, gelecek olan para fazlasıyla işinize yaracak!
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan burcu gebelerimiz, haftaiçi alacağınız kararlara ve tercihlere dikkat edin. Çünkü verdiğiniz karar, bütün yaşamınızı etkileyecek ve geri döndürülmesi mümkün olmayan gelişmeler yaşanmasına neden olacak. Eskiden vermiş olduğunuz bir karar, tekrar gün yüzüne çıkacak ve kafanızda soru işaretlerinin olmasına neden olacak. Yine bu gelişme sonrası bir tercihte bulunmak zorunda kalacaksınız. Ardı arkası kesilmeyen bir düğün serüveniniz başlayacak diyebilirim. Kardeşiniz, komşunuz ve arkadaşınız... Pek çok düğün organizasyonunun içinde yer alacaksınız. Tabii, bu süreçte kendinizi ve bebeğinizi yormamaya, ara sıra dinlenmeye dikkat etmelisiniz.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, haftaya biraz gergin başlayabilirsiniz. Kontrolü elinizde olmayan kayıplar yaşamanız mümkün. Bu kayıp, herhangi bir nesneden ziyade hayatınızdan çıkacak bir kişi olabilir. Kayıp karşısında yapacak bir şeyinizin olmadığını bilmek ve çaresiz hissetmek, sizi biraz kötü hissettirebilir. Bu hafta sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Gebeliğinizle alakalı hastanede yatmanızı gerektiren bir rahatsızlık söz konusu olabilir. Ancak, tedavinin başarılı olacağını söyleyebilirim. Hep olumsuzluktan bahsettik, biraz da keyfinizi yerine getirecek haberler verelim! Hiç beklemediğiniz bir anda şans yüzünüze gülecek ve ters giden tüm işler lehinize gelişmeye başlayacak. Haftaiçi anne tarafından akrabalarınızı evinizde ağırlamayı düşünüyorsanız, bir müddet erteleyebilirsiniz. Moralinizi bozacak gelişmeler yaşanabilir!
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, bütün bir haftayı maddi anlamda şanslı geçireceksiniz! İşyerinde uzun süredir dile getirdiğiniz zam isteği gerçekleşebilir ve maaşınız artabilir. Aynı zamanda borsada da kazanç görünüyor. Anlayacağınız, bereketli bir hafta sizi bekliyor. Ancak, elinize geçen parayı iyi değerlendirmeye bakın. Vereceğiniz yanlış bir karar sonucu, kazancınızı kaybetme ihtimaliniz var. Eşinizle aranızda ufak bir tartışma yaşansa da kısa sürede tatlıya bağlayacağınıza eminim. Bu arada; gebeliğiniz boyunca sıcak havalara dikkat edin. Çıkacağınız bir seyahatte sıcak havalardan olumsuz etkilenebilirsiniz.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta işle ilgili kritik bir sürece gireceksiniz! Kariyeriniz için lehinize olacak bir iş değişikliği yaşayacaksınız. Ancak, yönetici olarak gideceğiniz bu iş yerinde başarılarınız kıskanılacak ve düşmanlıklarla karşılaşacaksınız. İş ile birlikte evinizi değiştirmek de gündeme gelebilir ve işinize daha yakın bir yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Taşınma düşüncesi tatlı bir heyecan yaşamanıza neden olacak. Bebeğinizin odasını hazırlama girişimleri de yeni eve taşınmakla birlikte başlayacak.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta işle ilgili kritik bir sürece gireceksiniz! Kariyeriniz için lehinize olacak bir iş değişikliği yaşayacaksınız. Ancak, yönetici olarak gideceğiniz bu iş yerinde başarılarınız kıskanılacak ve düşmanlıklarla karşılaşacaksınız. İş ile birlikte evinizi değiştirmek de gündeme gelebilir ve işinize daha yakın bir yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Taşınma düşüncesi tatlı bir heyecan yaşamanıza neden olacak. Bebeğinizin odasını hazırlama girişimleri de yeni eve taşınmakla birlikte başlayacak.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz, maddi açıdan biraz zorluk çekeceğiniz bir hafta olabilir. Daha önce çektiğiniz yüklü miktardaki krediyi ödemekte güçlük çekebilirsiniz. Ödeme yapmak için arkadaşlarınızdan borç para almak durumunda kalabilirsiniz. Uzun süredir yaptığınız birikimi, kredinizi ödemek için harcayabilirsiniz. Birikiminizi harcamak her ne kadar hoşunuza gitmese de kredinizin ödenmesi içinizi bir nebze rahatlatacak. Bu arada, eşinizin ailesinde bir kayıp yaşanabilir ve bu kişiden küçük de olsa miras kalabilir.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, haftaya zaferle başlayacaksınız! Uzun süredir tartışmalı olduğunuz kişi ile karşı karşıa gelecek, söylemek istediğiniz ne varsa içinizi dökeceksiniz. Görüşme esnasında karşı tarafın haksız olduğunu gün yüzüne çıkartacak ve bunun haklı gururunu yaşayacaksınız. Bu arada iş yerinde beklediğiniz terfiyi alabilirsiniz. Ancak bu terfiyi almak sizin için çok da kolay olmayacak. Rakiplerinizle karşılıklı olarak başarılarınızı konuşturacaksınız. Ancak kazanan taraf siz olacaksınız diyebilirim. Son olarak; evliliğinizle alakalı bir sorun gündeme gelebilir. Eşinizle, doğacak olan bebeğiniz hakkında anlaşamadığınız bir konu olacak. Ama kısa süre içinde tatlıya bağlayacağınıza eminim.
Güneş Tutulması Erken Doğum Riskini Arttırabilir

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta sağlığınıza her zamankinden fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Gebeliğinizle alakalı beklemediğiniz bir sağlık sorunu ile karşılaşabilirsiniz ve bir süre hastanede gözetim altında tutulabilirsiniz. Fakat endişelenmeye gerek yok, her şeyin düzeleceğini söylemek mümkün. Baba tarafınızdan olan akrabalarınızla görüşme planları yaptıysanız, ertelemenizi öneririm. Çünkü görüşmede ciddi krizler yaşanabilir, bu durum sizi ve bebeğinizi olumsuz etkileyebilir. Aynı şekilde iş yerindeki arkadaşlıklarınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Sizi kendisine rakip gören bir hemcinsiniz tarafından zarar görebilirsiniz.

Geçen haftanın burç yorumları için buraya tıklamanızyeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.