Demet Akalın'dan Duygusal Mesaj: 'Cici Annen Hep Yanında Olacak'

Demet Akalın'dan Duygusal Mesaj: 'Cici Annen Hep Yanında Olacak'
10 Ocak 2018

Ünlü popçu Gülşen'in oğlu Azur Benan 1 yaşına girdi! Ailenin yakın dostu Demet Akalın ise Azur'un doğum gününü oldukça duygusal bir mesajla kutladı.

5 yıllık beraberliğin ardından 2016 yılının Haziran ayında evlenen Ozan Çolakoğlu ve Gülşen'in oğlu Azur Benan, dün (10.01.2017) 1 yaşına bastı! Gülşen'in yakın dostu Demet Akalın ise öğlen saatlerinde sosyal medya hesabından Azur Benan'ın fotoğrafını paylaşarak, duygusal bir mesaj yayınladı.

Gülşen'in Oğlu Azur Benan 1 Yaşına Bastı!

Ünlü popçu Gülşen ile aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu, 2016'nın yaz aylarında sessiz sedasız evlenmişti. İspanya'nın başkenti Barselona'da evlenen çiftin nikâhına ise yalnıca yakın dostları katılmıştı. Ünlü çiftin, düğünden kısa bir süre sonra dünyaya gelen oğulları Azur Benan bugün 1 yaşına bastı! Gülşen'in yakın arkadaşı Demet Akalın ise Azur Benan'ın doğum günü kutlamalarına erkenden başladı. Dün sosyal medya hesabından Azur Benan'ın fotoğrafını paylaşan ünlü popçu, fotoğrafı duygusal bir mesajla yayınladı.


Demet Akalın'dan Duygusal Mesaj: 'Cici Annen Hep Yanında Olacak'
'Geçen sene bu zamanlar heyecanla senin gelmeni bekliyorduk. Sen bizim prensimizsin. Cici annen ve Hira ablan hep senin yanında olacak. Daha nice yaşların olsun, gülen yüzün hiç solmasın Azur Benan.'

Diğer Geberazzi haberlerimize ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah