Gülşen'i Sonunda Çileden Çıkarttılar!

Gülşen'i Sonunda Çileden Çıkarttılar!
24 Kasım 2017

Hamileliğinden itibaren eleştiri oklarının hedefi olan Gülşen, sonunda çileden çıktı!

5 yıllık beraberliğin ardından 2016 yılının Haziran ayında Ozan Çolakoğlu ile evlenen Gülşen, nikâhtan kısa bir süre sonra oğlu Azur Benan'ı kucağına almıştı. Gerek hamileliğinde, gerekse doğumdan sonra birçok eleştiriye maruz kalan Gülşen hepsini sessizlikle karşılasa da geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan bir haber, ünlü popçuyu çılgına çevirdi!   Gülşen'i Sonunda Çileden Çıkarttılar!  

Gülşen'i Çileden Çıkardılar!

Hamileliğini sürekli eleştiri alarak geçiren Gülşen, doğum yaptıktan sonra da aynı eleştirilere maruz kaldı. Gebeyken kilo alamaması sebebiyle hayranlarını kızdıran ve sürekli uyarılar alan Gülşen, eleştiriler karşısında sessizliğini korumayı tercih etmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde hakkında yapılan bir haber, Gülşen'i tam anlamıyla çileden çıkardı! 'Gülşen dudaklarına dolgu mu yaptırdı?' başlığı ile yayınlanan haberde, Gülşen'in instagram hikayesine attığı video ve fotoğraflarda dudaklarında bir değişiklik olduğu ve dolgu yaptırmış olabileceği iddia edildi. Emziren bir anne olarak bu habere fazlasıyla sinirlenen Gülşen, açtı ağzını yumdu gözünü! Üstelik tek başına da değil, yakın arkadaşı Demet Akalın da Gülşen'i yalnız bırakmadı.   Gülşen'i Sonunda Çileden Çıkarttılar!  

'Ağrı Kesici İçmezken Dudaklarıma Dolgu Yaptırmayacağım Aşikâr'

Hakkında çıkan habere, sosyal medya platformu instagram üzerinden cevap veren Gülşen: 'Tabii ki istersem yaptırırım, kime hesap vereceğim? Ayrıca bu haber normal zamanda yapılsaydı umursamazdım, cevap vermezdim. Ama emziren bir anne olunca işler başka. Emziriyorum diye ağrı kesici bile almazken, dudaklarıma dolgu yaptırmayacağım aşikâr. O kadar da şuursuz değilim çok şükür. Şu anda yurt dışındayım. Haberi yapanları Demet'e havale ediyorum.' diyerek yakın arkadaşı Demet Akalın'ı etiketledi. Demet Akalın da İnstagram hesabı üzerinden haberi yapanlara tepki gösterdi. Arkadaşının emzirdiği için ağrı kesici bile içmediğini söyleyen Demet Akalın, haberi yapan siteye yüklendi.  

Azur'u Emzirdiği Fotoğraf Çok Beğenilmişti!

Bundan birkaç hafta önce 'milk time' notuyla oğlu Azur'u emzirirken çektirdiği fotoğrafı instagram hesabından paylaşan Gülşen, hayranlarının büyük takdirini kazanmıştı. Henüz hamile olmadan, bebeği olduğunda mutlaka emzireceğine karar veren Gülşen, özel hayatına ve Azur Benan'a dair Hürriyet Gazetesi'ne verdiği röportajla da örnek bir anne olduğunu kanıtlamıştı. Emzirme ile ilgili yaptığı açıklamalarıyla dikkat çeken Gülşen'in röportajını derlediğimiz yazı için buraya tıklayabilirsiniz.   Gülşen'i Sonunda Çileden Çıkarttılar!   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.