Gülşen'den Örnek Davranış!

Gülşen'den Örnek Davranış!
06 Mart 2018

Gülşen, yaptığı davranışla yine mükemmel bir anne olduğunu kanıtladı!

Gülşen, hamileliği sırasında çok fazla eleştirilse de son günlerde yaptığı açıklamalar ve örnek davranışlarla ne kadar mükemmel bir anne olduğunu yine kanıtladı!

Gülşen'den Örnek Davranış

5 yıllık beraberliğin ardından aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile 2016 yılında hayatını birleştiren Gülşen, oğlu Azur Benan'a 2017 yılının Ocak ayında kavuşmuştu. Her attığı adımı olay olan ünlü popçu, gebeliğinde kilo almadığı ve sahneye çıkmaya devam ettiği için acımasız eleştirilere maruz kalmıştı. Ancak Gülşen, bebeği Azur Benan doğduktan sonra gerek yaptığı açıklamalarla gerekse örnek davranışlarıyla harika bir anne olduğunu herkese kanıtlamaya devam ediyor.

Oğluna Gelen Pahalı Hediyeleri Bağışladı

Gülşen, hamile olduğunu açıklar açıklamaz, pop dünyasından pek çok isim Azur Benan'ın ihtiyaçlarını karşılamak için seferber olmuştu. Kıyafetlerinden, patiğine ve hatta oyuncaklara kadar her şey, en lüksünden alınıp Azur Benan'a hediye edilmişti. Bir çok ünlü marka da sanatçıya hediyeler göndermişti. Geçtiğimiz haftalarda oğlu Azur Benan'ın doğum gününü kutlayan Gülşen ise diğer ünlülerin aksine, pahalı kıyafetleri satışa çıkartmak yerine bağışlamayı uygun buldu.

Gülşen'den Örnek Davranış!

Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası'na Bağışladı

Geçtiğimiz yıl ilk kez annelik duygusunu tadıp, oğlu Azur Benan'ı kucağına alan Gülşen, oğluna gelen pahalı hediyeleri satışa çıkartmak yerine, bağışlamayı uygun gördü. Beykoz'daki Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası'na Azur Benan'a küçük gelen kıyafetleri bağışlayan popçu, bu hareketiyle herkesten takdir topladı.

Diğer magazin haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.