Gülşen'den “Dadı” İddiasına Yanıt

Gülşen'den “Dadı” İddiasına Yanıt
08 Şubat 2017

Doğum sonrası ilk konserini veren Gülşen'den dadı iddiasına yanıt geldi.

Gülşen'den “Dadı” İddiasına Yanıt

Doğum sonrası ilk konserini veren Gülşen, "Hamilelik ve doğum sonrası ilk konserim olduğundan bir heyecanı var üzerimde sanki ilk defa sahneye çıkıyorum. Biliyorsunuz 2 aydır sahneye çıkmıyorum ve hamileliğim boyunca da hiç durmadan çalıştım. Doğuma sadece birkaç hafta kala ara verdim. Şimdi doğum sonrası ilk konserimi vermek gerçekten büyük bir heyecan oldu." şeklinde konuştu. Bebeğini özlediğini belirten Gülşen “Çocuğumu çok özledim ayrılmak çok zor geldi. Yola çıkar çıkmaz başladık zaten telefondan görüntülü konuşmaya. Babası da sürekli her anını bana fotoğraflayıp gönderiyor." dedi.  

“Bebeğimize kendimiz bakıyoruz”

İnternet sitelerinde çıkan haberlere göre bebeğine 2 tane dadı tuttuğu belirtilen Gülşen, gazetecilerin sorusunu şu şekilde yanıtladı: "Biz bakıyoruz bebeğimize. Öyle yazıldığı gibi 2 tane dadı değil, 1 tane dadı bile yok. Ben kendim bakıyorum çocuğuma, kendim bakmak istiyorum ve büyük bir zevkle keyifle bakıyorum hiçbir anını kaçırmak istemiyorum olabildiğince az uyuyup onunla çok vakit geçirmeye çalışıyorum ki hiçbir mimiğini kaçırmak istemiyorum. Onu bir başkası büyütsün diye doğurmadım. Annelik görevini sonuna kadar yerine getirmek istediğim için seve seve bakıyorum."  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.