• gebe.com
  • /
  • Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Bebeklerinin Fotoğrafını Paylaştı

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Bebeklerinin Fotoğrafını Paylaştı

Ünlü pop müziği sanatçısı Gülşen ve Aranjör Ozan Çolakoğlu'nun bebekleri Azur Benan'ın ilk fotoğrafı instagramdan paylaşıldı.

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Bebeklerinin Fotoğrafını Paylaştı
Ünlü pop müziği sanatçısı Gülşen ve Ozan Çolakoğlu henüz iki aylık olan bebeklerinin fotoğrafını ilk kez sosyal medya platformu instagram üzerinden paylaştılar. Doğumundan bu yana ilk defa  paylaşılan fotoğrafta Azur bebek, ünlü megastar Tarkan'ın kucağında görülüyor. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu bebekleri Azur Benan'ın paylaşılan ilk fotoğrafı çiftin takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.   Gülşen ve Ozan Çolakoğlu bebekleri  

Ozan Çolakoğlu'nun doğum günü etkili oldu

Ünlü çift Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, yaklaşık iki ay önce dünyaya gelen bebeklerini basına hiç göstermemişlerdi. Aradan geçen bu süre içerisinde Çolakoğlu'nun  Azur Benan bebeğin fotoğrafını paylaşmasında 1 Nisan tarihinin doğum günü olması nedeniyle etkili olduğu öğrenildi. Doğum günü vesilesiyle oğlunun ünlü megastar Tarkan'ın kucağında olduğu bir fotoğrafı instagram hesabından paylaşan Ozan Çolakoğlu fotoğrafa eklediği mesajında duygularını "Bugün 1 Nisan benim doğum günüm. En güzel doğum günü hediyem Azur Benan 15 günlükken en yakın dostum @ tarkan ın kollarında" şeklinde dile getirdi.   ozan çolakoğlu gülşen  

Azur Benan 10 Ocak'ta Dünyaya Gelmişti

Haziran ayında İspanya'da evlenen pop müziği sanatçısı Gülşen ile Aranjör Ozan Çolakoğlu'nun oğulları Azur Benan Çolakoğlu 10 Ocak 2017'de dünyaya gelmişti. Doğumdan hemen sonra fit görüntüsüyle sahnelere dönen Gülşen'in Nisan ve Ağustos ayları arasında toplam 54 konser vereceği edinilen bilgiler arasında. Bakmakta Fayda Var: Gülşen Doğum Yaptı!        
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk