Gülşen ve Oğlu Azur Benan Büyük Tehlike Atlattı!

Gülşen ve Oğlu Azur Benan Büyük Tehlike Atlattı!
10 Temmuz 2017

Gülşen ve oğlu Azur Benan'ın içinde olduğu uçak havadayken arızalandı! Basına açıklama yapan Gülşen'in fazlasıyla gergin olduğu gözlendi.

Gülşen ve oğlu Azur Benan, geçtiğimiz günlerde büyük bir tehlike atlattı. Ünlü popçu Gülşen, İstanbul dan Bodrum'a gitmek için havaalanında görüntülendi. Yalıkavak'ta vereceği konser için Gülşen e eşi Ozan Çolakoğlu ve oğulları Azur Benan da eşlik etti. Fakat Gülşen ve oğlu Azur Benan'ın içinde olduğu uçak havadayken kabin basıncı düştü ve maskeler açıldı. Uçak tekrar İstanbul Atatürk Havaalanı'na döndü. Ünlü çift ve oğulları, 2 saat sonra başka bir uçakla Bodrum'a gitti. Büyük bir panik yaşayan güzel şarkıcı, oğlu için çok korktuğunu söyledi. İşte Gülşen'in o anlara ilişkin açıklaması...     

Gülşen ve Oğlu Azur Benan Büyük Tehlike Atlattı!

'Uçağın kapısı arızalıymış. Kabin basıncı düştü ve maskeler açıldı. çok büyük tehlike atlattık ve panik yaşadık. Oğluma sarılıp dualar ettim. Ölmediğimize şükrediyoruz. çocuğunuz olunca böyle garip duygular içine giriyorsunuz. Oğlum bir melek... Belki de o bizi korudu. Havadaki korkumuzu hatırlamak dahi istemiyorum' dedi. Basın mensuplarına açıklama yaparken, Gülşen'in oldukça gergin olduğu görüldü. Yalıkavak'taki konserine geç kalan Gülşen, yolculuk ettiği kıyafetleri ve makyajsız haliyle sahneye çıktı. Yaptığı kısa konuşmayla da seyirciden özür diledi.   

Gülşen ve Oğlu Azur Benan Büyük Tehlike Atlattı!   

Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.