Gülşen, Oğlu İçin İki Dadıya Aylık 15 Bin Lira mı Ödüyor?

Gülşen, Oğlu İçin İki Dadıya Aylık 15 Bin Lira mı Ödüyor?
24 Ocak 2017

Gülşen’in yakın dostu Demet Akalın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “dadı” iddialarına yanıt verdi.

Gülşen, Oğlu İçin İki Dadıya Aylık 15 Bin Lira mı Ödüyor?

Geçtiğimiz Haziran ayında aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile nikah masasına oturan ve 10 Ocak’ta oğlu Azur Benan’ı kucağına alan Gülşen’in, oğlu için tuttuğu iki dadıya aylık 15 bin lira ödeme yaptığı iddia edildi. Gülşen’in yakın dostu Demet Akalın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “dadı” iddialarına yanıt verdi. Oğlu Azur Benan dünyaya geldikten sonra Rumelihisarı’nda aylık 45 bin TL kirası olan deniz manzaralı, özel güvenlikli ve bahçeli 3 katlı bir villada yaşamaya başlayan Gülşen’in iki dadı tuttuğu ve 15 bin lira maaş ödediği iddia edildi.  

“Kendi bakıyor yavrusuna”

İddiaların ortaya atılmasının ardından Gülşen’in yakın arkadaşı Demet Akalın, bu haberlere cevap niteliğinde bir paylaşımda bulundu. Ünlü popçu, sosyal medya hesabından, “Gülşenim kendi bakıyor yavrusuna. Hem de ayıla bayıla, zevkle. Ne dadı var ne hemşire. Üzmeyin güzel anneyi lohusa benim arkadaşım lohusa” açıklamasını yaptı.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.