Gülşen: 'Oğlumu Uyutmadan Sahneye Çıkmıyorum'

06 Ağustos 2017

Gülşen, Bodrum konseri öncesinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Oğlu Azur Benan ile ilgili de açıklamalarda bulunan Gülşen, oğlunu uyutmadığı zaman sahnede huzursuz olduğunu söyledi.

Gülşen oğlu Azur Benan hakkında samimi açıklamalarda bulundu! Ünlü popçu, eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte Bodrum Yalıkavak’ta bir konser verdi. Sahne öncesinde soruları yanıtlayan Gülşen, oğlu Azur Benan ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Bütün programlarını 7 aylık oğlu Azur Benan’a göre ayarladığını söyleyen Gülşen, sahneye çıkmadan önce oğlunu uyuttuğunda daha huzurlu olduğunu açıkladı.

Gülşen Oğlu Azur Benan Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulundu!

Gülşen: 'Oğlumu Uyutmadan Sahneye Çıkmıyorum'  

'Oğlumu Uyuttum, Sahneye Öyle Çıktım'

Doğumundan sonra uzun bir süre oğlu Azur Benan’ı basından gizleyen Gülşen, artık kameralardan kaçmıyor. Son günlerde sürekli oğlu ile görüntü veren ve ailesiyle ilgili açıklamalarda bulunan şarkıcı, en son Bodrum konseri öncesinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Azur Benan ile ilgili olan sorulara ise : ‘ Oğlumu sahneye çıkmadan önce ayağımda salladım, uyuttum ve o şekilde sahneye çıktım. Onun beslenmesi ve mutluluğu benim için her şeyden önemli. Bütün program akışımı bebeğime göre planlıyorum. Eğer sahne öncesi onu uyuttuysam, sahneye daha huzurlu çıkıyorum.’ şeklinde yanıt verdi.   

Gülşen: 'Oğlumu Uyutmadan Sahneye Çıkmıyorum'   

Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl