• gebe.com
  • /
  • Gökhan Tepe'den Beklenen Haber Geldi!

Gökhan Tepe'den Beklenen Haber Geldi!

Gökhan Tepe baba oluyor! Ünlü şarkıcı, eşi Aylin Özer'in hamile olduğunu açıkladı.

Gökhan Tepe'den Beklenen Haber Geldi!

Gökhan Tepe baba oluyor! Önceki gün bir magazin programına açıklamalar yapan ünlü şarkıcı, eşi Aylin Özer’in hamile olduğunu duyurdu.

Gökhan Tepe Baba Oluyor! Aylin Özer Hamile

Başarılı şarkıcı Gökhan Tepe, 2 yıldır aşk yaşadığı Aylin Özer ile 2016 yılında nikâh masasına oturmuştu. O sıralar Gökhan Tepe’nin vokalistliğini de yapan Aylin Özer’in, bir süre önce hamile olduğu iddia edilse de ünlü çiftten herhangi bir açıklama gelmemişti. Derken, geçtiğimiz gün bir magazin programına katılan Gökhan Tepe’den beklenen haber geldi! Mutluluğunu sevenleriyle paylaşmak isteyen şarkıcı, eşi Aylin Özer’in 4 aylık hamile olduğunu açıkladı!

Bebeğin Cinsiyeti Belli Oldu

Şu sıralar baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Gökhan Tepe, bebeğinin cinsiyetini de öğrendi. Bir erkek bebek babası olacağını söyleyen Tepe, mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi; ‘Heyecanlıyız, eşim Aylin 4 aylık hamile. Sarılmayı, kavuşmayı hayal ettiğimiz bir oğlumuz olacak. Bu yaşadığımız heyecan, başka hiçbir duyguya benzemiyormuş.’

Baba Olmak İstediğini Sürekli Dile Getiriyordu

Verdiği her röportajda baba olmak istediğini belirten 41 yaşındaki şarkıcı, sonunda bu isteğine kavuşuyor. 5 ay sonra oğluna kavuşacak olan Gökhan Tepe, yoğun çalışma temposu yüzünden sürekli çocuk sahibi olmayı ertelediklerini belirtiyordu. Müzisyen Aylin Özer’in Kasım ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol