İşte Denizhan Bebeğin İlk Fotoğrafı!

İşte Denizhan Bebeğin İlk Fotoğrafı!
17 Aralık 2019

Geçtiğimiz hafta eşi doğum yapan Gökhan Tepe baba oldu! 41 yaşında babalık duygunu tadan ünlü şarkıcı, Denizhan ismini verdiği oğlunun ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz hafta eşi doğum yapan Gökhan Tepe baba oldu! 41 yaşında babalık duygunu tadan ünlü şarkıcı, Denizhan ismini verdiği oğlunun ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Gökhan Tepe Baba Oldu!

Başarılı müzisyen Gökhan Tepe, 2 yıl aşk yaşadığı Aylin Özer ile 2016 yılında nikâh masasına oturmuştu. O zamanlar Gökhan Tepe’nin vokalistliğini de yapan Aylin Özer’in evlilikten sonra sık sık hamile olduğu iddia ediliyordu. Ancak mutlu çift müjdeli haberi yaklaşık 5 ay önce sevenleriyle paylaşmıştı. Katıldığı bir magazin programında eşinin hamile olduğunu açıklayan Gökhan Tepe, ‘Çok heyecanlıyım, eşim 4 aylık hamile. Sarılmayı ve kavuşmayı hayal ettiğimiz bir bebeğimiz olacak.’ cümleleri ile mutluluğunu dile getirmişti.

İşte Denizhan Bebeğin İlk Fotoğrafı!

Aylin Özer Doğum Yaptı

Heyecanlı süreçlerini tamamlayan Gökhan Tepe ve Aylin Özer çifti, geçtiğimiz hafta oğullarına kavuştu. Fulya’daki özel bir hastanede doğum yapan Aylin Özer ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Bir erkek bebek sahibi olan çift, oğullarına Denizhan ismini verdi.

İşte Denizhan Bebeğin İlk Fotoğrafı!

Oğlunun İlk Fotoğrafını Yayınladı

Baba olmayı çok istediğini ancak yoğun çalışma temposu nedeniyle sürekli bebek planlarını ertelemek zorunda kaldığını söyleyen Gökhan Tepe, nihayet isteğine kavuştu. Önceki hafta 51 cm boyunda ve 3,5 kg ağırlığında dünyaya gelen Denizhan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. İlk kez baba olmanın heyecanını yaşayan 41 yaşındaki şarkıcı, mutluluğunu sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmâl etmedi. Aile fotoğraflarını yayınlayan Tepe, açıklama kısmında ‘ Hoş geldin canım oğlum Denizhan. Seni bize emanet edene şükürler olsun. Allah tüm evlatlarımızı korusun. Sağlıkla mutlulukla güzel yıllarımız olsun.’ cümleleriyle duygularını dile getirdi.


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.