Gökçe Bahadır'dan Hamilelik İddialarına Son Nokta

Gökçe Bahadır'dan Hamilelik İddialarına Son Nokta
12 Haziran 2017

Gökçe Bahadır hamilelik iddialarına güldüğünü belirtirken, yapmış olduğu açıklamayla iddialara son noktayı koydu.

Gökçe Bahadır bir süredir hakkında çıkan hamilelik iddialarına son noktayı koydu. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncunun erkek arkadaşıyla birlikte özel bir hastanenin kadın doğum bölümünde görülmesinden sonra hamile olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Gökçe Bahadır arkadaşlarıyla çıktığı yemek sonrasında basında sıkça yer alan hamilelik iddialarına yanıt verdi.

Gökçe Bahadır Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi

Bir hastanenin kadın doğum servisinde görüntülenmesinden sonra basında çıkan hamilelik iddialarına ünlü oyuncu Gökçe Bahadır'dan yanıt geldi. Güzel oyuncu hakkında çıkan dedikoduları yalanlayarak; "Öyle bir şey yok. Hastanede görüntülenince böyle haberler yapılıyor, ben de buna gülüyorum. Kadınların rutin kontrolleri olabilir, her kadın doğuma gidene hamile demek doğru değil." şeklindeki açıklamasıyla hakkında çıkan iddialara son noktayı koydu.   Gökçe Bahadır'dan Hamilelik İddialarına Son Nokta  

Kadın Doğum Bölümünde Görülmüştü

Geçtiğimiz günlerde Kızıltoprak'daki özel bir hastaneye gelen Gökçe Bahadır ve erkek arkadaşının hastanenin kadın doğum bölümüne girmesi dikkatleri çekmiş bu durum genç oyuncunun hamile olabileceği şeklinde algılanmıştı. İddialara göre, oyuncunun erkek arkadaşı Efe Duru'nun Gökçe Bahadır ile yakından ilgilenmesine rağmen, Gökçe hanımın keyifsiz görüntüsünün dikkatlerden kaçmaması olayın bu şekilde yorumlanmasına neden olmuştu.    

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.