Gökçe Bahadır Hamile mi?

Gökçe Bahadır Hamile mi?
12 Mayıs 2017

Gökçe Bahadır hamile mi? Bir hastanedeki kadın doğum bölümüne sevgilisi Efe Durmaz ile birlikte giren Gökçe Bahadır'ın hamile olduğu iddia ediliyor.

Gökçe Bahadır hamile olduğu iddialarıyla karşı karşıya! Gökçe Bahadır ile turizmci sevgilisi Efe Duru, geçtiğimiz günlerde kısa süreli bir ayrılık yaşamamıştı. Ayrılığa daha fazla dayanamayan çift, geçtiğimiz günlerde muhabirlere el ele yakalandı. Çiftin kadın doğum hastanesine birlikte girmesi, Gökçe Bahadır'ın hamile olduğu iddialarına neden oldu.   Gökçe Bahadır Hamile mi?   Geride bıraktığımız günlerde tekrar barışan çift, sosyal medyadan mutluluk pozları paylaşmaya devam ediyor. Uzun süredir birlikte olan Gökçe Bahadır ve Efe Duru'nun yakında evleneceği iddiaları da magazin kulislerinde konuşuluyor.  

Gökçe Bahadır Hamile mi?

Geçen cuma günü saat 11 sularında Kızıltoprak'daki bir hastaneye gelen çiftin el ele kadın doğum bölümüne girmesi, Gökçe Bahadır'ın hamile olduğu şeklinde yorumlandı. Efe Duru'nun Gökçe Bahadır ile yakından ilgilenmesine karşın, Gökçe hanımın keyifsiz görüntüsü de dikkatlerden kaçmadı.   Gökçe Bahadır Hamile mi?  

Çiftten Henüz Açıklama Gelmedi

Gökçe Bahadır'ın hamile olduğu iddiaları basında kendisine geniş yer buldu. Gökçe Bahadır ve Efe Durmaz çiftinden ise iddialara henüz bir açıklama gelmedi.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Padişah Hükümdar, sultan.