• gebe.com
  • /
  • Gökçe Akyıldız Oğlu Ömer'in Yüzünü Sonunda Gösterdi!

Gökçe Akyıldız Oğlu Ömer'in Yüzünü Sonunda Gösterdi!

Mart ayında doğum yapan Gökçe Akyıldız, oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi! Oğluna Ömer ismini veren ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından bebeğinin fotoğraflarını paylaşmaya başladı.

Gökçe Akyıldız Oğlu Ömer'in Yüzünü Sonunda Gösterdi!

Ekranların sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’de canlandırdığı Songül karakteri ile oyunculukta iyi bir çıkış yakalayan Gökçe Akyıldız, hamile olduğunu geçtiğimiz yılın sonuna doğru duyurmuştu. Güzel bir hamilelik süreci sonrası Mart ayında bebeğini kucağına alan Gökçe Akyıldız, beklenenden birkaç hafta önce doğum yapsa da oğluna gayet sağlıklı bir şekilde kavuşmuştu.

Babasının Kopyası!

Doğumdan sonra uzun bir süre bebeğinin fotoğraflarını paylaşmayan güzel oyuncu, son zamanlarda sık sık bebeği Ömer ile kareler paylaşmaya başladı. Yaklaşık 6 ay önce doğan Ömer bebeğin, babasına olan benzerliği ise ünlü oyuncunun sosyal medyadaki takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Bebeği Büyüyene Kadar Ekranlardan Uzak Olacak

Fatih Harbiye adlı dizi ile tanıdığımız Gökçe Akyıldız, 2017’nin yaz aylarında sevgilisi Mustafa Özyurt ile evlenmişti. Kısa süre sonra bebek haberini müjdeleyen Gökçe Akyıldız’ın ekranlara dönüp dönmeyeceği de merak konusu. Ünlü oyuncunun yakınlarına bir süre çalışmayacağını ve bebeğine kendisinin bakmak istediğini söylediği öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol