Gökçe Akyıldız Oğlu ile Olan Fotoğrafını Yayınladı!

Gökçe Akyıldız Oğlu ile Olan Fotoğrafını Yayınladı!
12 Nisan 2018

16 Mart’ta doğum yapan Gökçe Akyıldız, bebeği ile olan fotoğrafını ilk kez paylaştı! İnstagram hesabından ‘cennet kokulu oğlum’ notu ile paylaştığı kare, ünlü oyuncunun şu ana kadar en fazla beğeni alan fotoğrafı oldu!

Gökçe Akyıldız Oğlu ile Olan Fotoğrafını Yayınladı!

Kırgın Çiçekler adlı dizi ile oyunculuktaki başarısını kanıtlayan Gökçe Akyıldız, geçtiğimiz sene Mustafa Özyurt ile dünyaevine girmişti. Evliliklerini bebekle taçlandırmaya karar veren çift, 16 Mart’ta oğullarına kavuşmuştu. Altunizade’deki özel bir hastanede doğum yapan Gökçe Akyıldız’ın ve bebeğin gayet sağlıklı olduğu öğrenilmişti.

Gökçe Akyıldız Oğlu ile Olan Fotoğrafını Yayınladı!

'Cennet Kokulu Oğlum'

Ünlü oyuncunun tüm hayranları bebeği merak ederken, Gökçe Akyıldız dün akşam sürpriz bir hamleyle bebeğinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. ‘Cennet kokulu oğlum’ notu ile paylaştığı kare, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum alan fotoğraf, Gökçe Akyıldız’ın en çok beğenilen paylaşımlarından biri oldu.

Gökçe Akyıldız Oğlu ile Olan Fotoğrafını Yayınladı!

Gökçe Akyıldız Bebeğinin İsmini de Açıkladı

Gökçe Akyıldız bebeğinin ismini de açıkladı. Oğluna Ömer ismini veren genç oyuncu, çocuğunu kendi büyütmek istediği için oyunculuğa biraz ara vereceğini açıklamıştı.

Erken Doğum Yaptı

Geçtiğimiz ay doğum yapan Gökçe Akyıldız şu sıralar anne olmanın heyecanını yaşıyor. 1 ay erken doğum yapan oyuncunun, bebeği ile ilgili bir sağlık sorunu olmadığı öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.