Gökçe Akyıldız Bu Sabah Oğluna Kavuştu!

Gökçe Akyıldız Bu Sabah Oğluna Kavuştu!
16 Mart 2018

Gökçe Akyıldız doğum yaptı! Bu sabah bebeğini kucağına alan oyuncu, müjdeli haberi sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı.

Gökçe Akyıldız doğum yaptı! (16.03.2018) Hastanede çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından 'hoşgeldin oğlum' notu ile paylaşan Gökçe Akyıldız ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Gökçe Akyıldız Doğum Yaptı!

Kırgın Çiçekler adlı dizide canlandırdığı Songül karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Gökçe Akyıldız doğum yaptı! Oğlunu bu sabah (16.03.2018) Altunizade'deki özel bir hastanede kucağına alan oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sağlıklı bir şekilde oğluna kavuşan Gökçe Akyıldız, hayırlı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Hastanede çekilmiş fotoğrafını 'Hoşgeldin Oğlum' notu ile paylaşan Gökçe Akyıldız'a tebrik mesajları gelmeye devam ediyor.

Gökçe Akyıldız Bu Sabah Oğluna Kavuştu!


Gökçe Akyıldız Anne Oldu!

Geçtiğimiz yaz sevgilisi Mustafa Özyurt ile evlenen Gökçe Akyıldız hamile olduğunu Kasım ayında açıklamıştı. Gebeliğinin başından beri bebeği hakkında basına hiçbir açıklama yapmayan ünlü oyuncunun, yalnızca erkek bebek sahibi olduğu biliniyor. Bebeğinin isminin ne olduğu ise henüz öğrenilemedi.

Gökçe Akyıldız Bu Sabah Oğluna Kavuştu!

Geçtiğimiz Ay Diziden Ayrılmıştı

Hamile olduğunu öğrenir öğrenmez, oynadığı dizinin yapımcısına diziden ayrılabileceğini teklif eden Gökçe Akyıldız, sette alınan kararla hayranlarını sevindirmişti. Diziden ayrılmasına gerek olmadığını belirten yapımcılar, zaten senaryo gereği evli olan Gökçe Akyıldız'a hamile sahneleri yazdırmıştı. Geçtiğimiz aya kadar dizide rol alan oyuncu, hamileliğinin son ayında sete veda etti. Diziye tekrar dönüp dönmeyeceği bilinmeyen oyuncunun, çevresine oğlunu kendi büyütmek istediğini söylediği konuşuluyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.