Doğumuna Sayılı Günler Kalan Gökçe Akyıldız Diziye Veda Ediyor

Doğumuna Sayılı Günler Kalan Gökçe Akyıldız Diziye Veda Ediyor
16 Şubat 2018

100 bölümü geride bırakan Kırgın Çiçekler adlı dizide, ay sonu bir veda yaşanacak.

Reyting rekorları kıran 'Kırgın Çiçekler' adlı dizide Songül karakterini canlandıran Gökçe Akyıldız, doğum için gün sayıyor. Hamileliğinin son haftalarına kadar sete veda etmeyen ünlü oyuncu, ay sonunda diziden ayrılacağını açıkladı.

Gökçe Akyıldız Bebeği İçin Diziden Ayrılacağını Duyurdu

Fatih Harbiye adlı dizi ile tanıdığımız, şu sıralar Kırgın Çiçekler adlı dizide Songül karakterini canlandıran Gökçe Akyıldız diziden ayrılacağını duyurdu. Doğumuna sayılı günler kalan oyuncu, ay sonunda sete veda edecek. Geçtiğimiz yaz Mustafa Özyurt ile evlenen Akyıldız, bebeğini kendi büyütmek istediği için böyle bir karar aldığını açıkladı. Diziye tekrar dönüp dönmeyeceği ise bilinmiyor.

Dizinin Senaryosu Değişmişti

Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan Gökçe Akyıldız, hamileliği nedeniyle yapım şirketine diziden ayrılabileceğini teklif etmişti. Yapım şirketinin cevabı ise oyuncunun hayranlarını rahatlamıştı. Dizide zaten evli bir karakteri canlandıran Gökçe Akyıldız'a hamile sahneleri yazılarak dizinin senayosu değiştirilmişti.


Doğumuna Sayılı Günler Kalan Gökçe Akyıldız Diziye Veda Ediyor


Oğlu Olacak!

Hamileliği boyunca bebeği hakkında açıklama yapmaktan kaçınan oyuncu, Mart ayının başında bebeğini kucağına alacak. Geçtiğimiz yaz hayatını birleştiren Mustafa Özyurt ve Gökçe Akyıldız çifti, erkek bebek bekliyor.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.