• gebe.com
  • /
  • Gizem Hatipoğlu’nun Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Gizem Hatipoğlu’nun Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Birkaç ay önce hamile olduğunu açıklayan Gizem Hatipoğlu, sonunda bebeğine vereceği isme karar verdi!

Haziran ayının başında hamile olduğunu açıklayan ve doğum yapmasına yaklaşık 2 hafta kalan Gizem Hatipoğlu’nun bebeğinin ismi belli oldu!

Gizem Hatipoğlu’nun Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Var mısın Yok musun adlı yarışma programında tanışan ve kısa bir süre sonra arkadaşlıkları aşka dönüşen Gizem – Hakan Hatipoğlu çifti, 2011 yazında nikâh masasına oturmuştu. O günden bu yana hem ailelerinden hem de hayranlarından bebek konusunda baskı gören mutlu çift, Haziran ayının başında müjdeli haberi vermişti. Hatta o sırada Survivor’da yarışmacı olan ve ödül için İstanbul’a gelen Hakan’a büyük bir sürprizle hamile olduğunu açıklayan Gizem Hatipoğlu, sonunda bebeğinin ismine karar verdi!

'Eğer erkek olsaydı Ömer ya da Ali olacaktı'

Önceki gün bir magazin programına konuk olan Hakan Hatipoğlu, eşinin hamileliği ve bebeklerine dair açıklamalarda bulundu. İsim konusunda çok kararsızlık yaşadıklarını aktaran Hatipoğlu, ‘Aklımızda Leyla ismi vardı. Ama Gizem rahmetli babasını rüyasında görmüş ve babası ‘Leyla’ olmasın demiş. Bu yüzden %99 vazgeçtik o isimden. Şimdi aklımızda Lila, Yasemin ve Nil var. Ben Nil’e daha yakınım Gizem de Lila’ya. Eğer erkek olsaydı Ömer ya da Ali olacaktı. Bebek kız olunca hazırlıksız yakalandık’ şeklinde konuştu.

Gizem Hatipoğlu Hamileliğinde Yalnızca 9 Kilo Aldı

Eşinin gebeliği boyunca düzenli egzersiz yaptığını ve sağlıklı beslendiğini söyleyen Hakan Hatipoğlu, Gizem’in yalnızca 9 kilo aldığını ve çok bilinçli beslendiğini söyledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol