Gizem Hatipoğlu Hamile! Hakan Hatipoğlu Baba Oluyor

Gizem Hatipoğlu Hamile! Hakan Hatipoğlu Baba Oluyor
02 Haziran 2018

Gizem Hatipoğlu hamile olduğunu açıkladı! Survivor'da yarışan Hakan Hatipoğlu baba oluyor! İşte Gizem Hatipoğlu'nun eşi Hakan'a yaptığı sürpriz ve bebek bekleyen çiftin mutlu anları...

Bir zamanlar Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın, Yok musun adlı yarışma programında tanışarak dünya evine giren Gizem Hatipoğlu ve Hakan Hatipoğlu çiftinden müjdeli bir haber var! Gizem Hatipoğlu hamile olduğunu açıkladı!

Gizem Hatipoğlu Hamile! Hakan Hatipoğlu Baba Oluyor

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın, Yok musun adlı yarışma programında tanışan, Survivor adasında ise iyice yakınlaşan Gizem ve Hakan, 2011 yılında dünyaevine girmişti. Evlilikleri boyunca ailelerinden ve hayranlarından sürekli  bebek yapmaları konusunda baskı gören çift, sonunda müjdeli haberi verdi! Şu anda Survivor’da yarışan Hakan Hatioğlu, ödül olarak 1,5 günlüğüne İstanbul’a geldi. Bu ziyareti sırasında Gizem Hatipoğlu hamile olduğunu açıkladı ve çift arasında oldukça duygu dolu anlar yaşandı!

Gizem Hatipoğlu Hamile! Hakan Hatipoğlu Baba Oluyor

Gizem Hatioğlu Hamile Olduğunu Hazırladığı Sürprizle Açıkladı!

Survivor’da ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı, ödül olarak 1,5 günlüğüne İstanbul’a geldi. Kazandıkları ödül kapsamında Türkiye’de 1 gün boyunca istedikleri şeyi yapma hakları bulunan yarışmacıların hepsi, tabii ki aileleri ile görüşmek istedi. Duygu dolu anlar yaşayan yarışmacılardan en dikkat çekeni ise Hakan Hatipoğlu oldu. Önce ailesiyle güzel bir hasret gideren Hakan, daha sonra eşi Gizem Hatipoğlu’nun yaptığı sürprizle, karısının hamile olduğunu öğrendi. Gözyaşlarını tutamayan çiftin mutlu dakikaları, ekran başındaki izleyicilere de duygulu anlar yaşattı.

Gizem Hatipoğlu Hamile! Hakan Hatipoğlu Baba Oluyor

Gizem Hatipoğlu'nun Bebeğinin Cinsiyeti de Belli Oldu! 

Bir kutu dolu balonu açan Hakan Hatipoğlu, ilk önce bebeğinin ultrason görüntülerini gördü. Ancak Hakan Hatipoğlu’nu bekleyen bir sürpriz daha vardı. Bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için Hakan Hatipoğlu’nun patlatması gereken bir balon daha vardı. Soru işaretleriyle dolu balonu patlana Hakan Hatipoğlu’nun üzerine pembe renkli pullar döküldü ve böyle çiftin kızı olacağı öğrenildi.

Gizem Hatipoğlu Hamile! Hakan Hatipoğlu Baba Oluyor

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.