Hakan ve Gizem Hatipoğlu Çiftinden Bebek Sinyali!

Hakan ve Gizem Hatipoğlu Çiftinden Bebek Sinyali!
22 Eylül 2017

Yaklaşık 6 senedir evli olan Gizem ve Hakan Hatipoğlu, bebek için hazır olduklarını açıkladı!

Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var mısın Yok musun?' yarışmasında tanışan Gizem Akın ve Hakan Hatipoğlu, 2011 yılında dünyaevine girmişti. Yaklaşık 6 yıldır evli olan Hakan ve Gizem Hatipoğlu bebek için hazır olduklarını açıkladı! Artık ailesini genişletme vakti geldiğini düşünen Hakan Hatipoğlu, yaptığı açıklama ile bebeğin yakın olduğunun sinyalini verdi!   Hakan ve Gizem Hatipoğlu Çiftinden Bebek Sinyali!  

Hakan ve Gizem Hatipoğlu Bebek İçin Hazır Olduklarını Açıkladı!

Gizem ve Hakan Hatipoğlu, geçtiğimiz akşam Nişantaşı'nda bir mekânın açılışına katıldı. Yanlarında bir dostlarının bebeği ile mekâna gelen çift, gecenin ilgi odağı oldu. Basının yoğun ilgisi ile karşılaşan Hakan Hatipoğlu, magazin muhabirlerinin bebekle ilgili sorularına 'Bizim de zamanımız geldi' diyerek artık ailelerini genişletme niyetinde olduklarını açıkladı.   Hakan ve Gizem Hatipoğlu Çiftinden Bebek Sinyali!  

Temmuz Ayında Gizem Hatipoğlu'nun Hamile Olduğu İddia Edilmişti!

Temmuz ayının başlarında, Bodrum'da eşi ile birlikte tatil yapan Gizem Hatipoğlu hamile olduğu iddialarıyla karşı karşıya kalmıştı. İddiaya neden olan şey ise Gizem Hatipoğlu'nun göbeğinin hafif şiş olmasıydı. Ünlü çift, haklarında çıkan bu iddia karşısında sessizliğini koruyarak herhangi bir açıklamada bulunmamıştı.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah