George Clooney ve Amal Clooney İkiz Bebek Bekliyor

George Clooney ve Amal Clooney İkiz Bebek Bekliyor
10 Şubat 2017

George Clooney ve eşi Amal Clooney ikiz bebek bekliyor. Çiftin haziran ayında bebeklerine kavuşacakları öğrenildi.

George Clooney ve Amal Clooney İkiz Bebek Bekliyor

George Clooney ve eşi Amal Clooney ikiz bebek bekliyor. Çiftin haziran ayında bebeklerine kavuşacakları öğrenildi. George Clooney’in eşi Amal Clooney’in gebe olduğuna dair söylentiler geçen ay ortaya atılmış fakat bugüne dek doğrulanmamıştı. Talk şov programının sunucusu Julien Chen, George Clooney’ye haberi doğrulattıktan sonra programında çiftin ikiz bebek beklediği bilgisini verdi. 55 yaşındaki aktör George Clooney ile birlikte Barcelona Havalimanı’nda görüntülenen 39 yaşındaki insan hakları avukatı Amal Clooney’nin göbeği dikkat çekmiş ve gebelik söylentileri daha da yaygınlamıştı.  

"Harika ebeveyn olacaklar"

George Clooney’nin yakın arkadaşı oyuncu Mat Damon verdiği röportajda, “George adına heyecanlıyım. Amal harika biri. George büyük ikramiyeyi kazandı. Çünkü Amal dikkat çekici bir kadın. Birlikte harika ebeveyn olacaklar. Bu çocuklar çok şanslı.” açıklamasını yaptı. Lübnan kökenli İngiliz olan Amal Clooney’nin ikizlerinin cinsiyetleri de belli oldu: Biri kız, biri erkek.  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.