Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu
28 Şubat 2017

Venüs gezegeni; hayatınızdaki ilişkileri, evliliği, hangi konularda uyum ve denge aradığınızı, nelerden hoşlandığınızı ve keyif aldığınızı, aşka nasıl baktığınızı, karşınızdaki kişilerden beklentilerinizi, girmek istediğiniz ortamları ve ilişkilerde aradıklarınızı anlatır.


Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

04 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Venüs gezegeni yaklaşık 1,5 ay kadar geri gidecek. Venüs gezegeni; hayatınızdaki ilişkileri, evliliği, hangi konularda uyum ve denge aradığınızı, nelerden hoşlandığınızı ve keyif aldığınızı, aşka nasıl baktığınızı, karşınızdaki kişilerden beklentilerinizi, girmek istediğiniz ortamları ve ilişkilerde aradıklarınızı anlatır. Aynı zamanda harcamalarınızı ve kazançlarınızı da gösterir. Bunun yanı sıra sanata olan bakış açınız ve estetik anlayışınız da Venüs’ün yönetimindedir. Venüs Koç burcunda geri hareketine başlayarak 03 Nisan’ da Balık burcuna geri dönecek ve 15 Nisan’ da Balık burcunda düzelecektir. Bunun anlamı; Şubat ayının başından itibaren kurulan ilişkilerinize, işbirliklerinize yeni bir düzenleme yapabilir, önceden yaptığınız anlaşmalar tekrarlanabilir ya da bozulabilir. Bu dönemde yeni bir arkadaş ortamına girmemenizde, herhangi bir iş ve kişisel ortaklık kurmamanızda fayda var. Gebeliğinizde değişen duygularınız ve fikirleriniz nedeniyle daha önceden çok beğenerek aldığınız pahalı bir kıyafeti sonra beğenmeyebilir, hoşlandıklarınızdan hoşlanmayabilirsiniz. Görünüşünüz sizi her ne kadar rahatsız ediyor olsa de estetik operasyonlara kalkışmamalı, dış görünümünüzle çok oynamamalısınız. Bu süreçte küs olduklarınızla barışmanız için muhteşem bir dönem. Sevdiklerinizi ihmal etmeyin ve gereksiz alışveriş yapmamaya özen gösterin
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU

03 Nisan’a kadar Venüs’ün Koç burcunda geri hareket edeceğini söyleyebilirim. 03 – 15 Nisan tarihleri arasında yaptığınız bazı hatalarla ve verdiğiniz kayıplarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Her insanın hata yapabileceğini ve önemli olanın bu hatalardan ders almak gerektiğini unutmayın. Kendinizi üzmek yerine önünüze bakmaya devam etmelisiniz. Düşünmeniz gereken bir bebeğinizin ve eşinizin olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Gebelikte geçirdiğiniz fizyolojik değişimlerden dolayı kendinizi bakımsız bulabilirsiniz. Yaptığınız makyajı veya yeni kestirdiğiniz saçınızı beğenmeyebilirsiniz. Bunları kafanıza takmak yerine kendinizi mutlu edeceğiniz şeylere odaklanmanızı tavsiye ederim. Gebelikte hemen hemen her kadın bunlara benzer sorunlar yaşamaktadır. Ancak bunun geçici bir süre olduğunu sürekli kendinize hatırlatın. Eşinizle ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bunların büyümesine izin vermeden çözmeye çalışmanız sizi de eşinizi de rahatlatacaktır.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU

03 Nisan’a kadar eşinizle olan ilişkinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde para kaybı yaşayabilecek olmanız nedeniyle maddi planlarınızı dikkatli yapmalısınız. 03 – 15 Nisan arası bebeğiniz veya gebeliğinizle ilgili bazı konularda fedakârlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Doktorunuzun söylediklerini uygulamayı asla unutmayın. Bu durum keyfinizden ödün vermenize neden olacak olsa da bebeğiniz ve sizin için gerekli olan şeyleri yapmalısınız. Eğer çocuğunuz varsa onunla ilgili bu dönemde şanssızlıklar yaşayabilirsiniz.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

İKİZLER BURCU

03 Nisan’a kadar bazı arkadaşlarınızla ufak tefek sorun yaşayabilirsiniz. Kazancınızda bir düşüş meydana gelebilir. Bebeğiniz için arzu ettiğiniz şeyleri biraz daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bir gebelik okuluna kayıtlıysanız içinde bulunduğunuz gruplarla çatışabilir, ilişkilerinizde inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. 03 – 15 Nisan arası iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sorunları kavga ederek değil daha sakin şekilde çözmenizi tavsiye ederim. Karnınızdaki bebeğinizin sizin duygusal durumunuzdan etkilendiğini asla unutmayın.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

YENGEÇ BURCU

03 Nisan’a kadar kariyerinizde bazı sorunlar yaşayabilir, yaptığınız iş anlaşmalarınız bozulabilir. 03 – 15 Nisan arası hukuksal konularda aradığınız adaleti pek bulamayabilirsiniz. Her zaman bebeğinizi, kendinizi ve eşinizi düşünerek yolunuza devam etmeyi unutmayın. Bebeğinizin hayatınıza farklı bir anlam katacak olmasıyla birlikte eskiden yaşadığınız sıkıntıları unutabileceksiniz. Bir süredir görüşemediğiniz okul arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinize daha doğmadan yurtdışına seyahat ederek, eşinizle birlikte keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Bu dönemde görümceniz veya kayınvalidenizle tartışma yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda kendinizi ve bebeğinizi düşünmeyi unutmayın. Sorunları konuşarak çözemiyorsanız, ortamdan uzaklaşmanız belki de en iyisi olacaktır.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

ASLAN BURCU

03 Nisan’a kadar söyledikleriniz etrafınızdakiler tarafından yanlış anlaşılabilir. Bu nedenle sözlerinizi onların daha iyi anlayacağı şekilde kurgulamanızı tavsiye ederim. Bazen farkında olmadan gebeliğinizin getirdiği değişimler nedeniyle de sözleriniz eskisine göre farklılaşabilir ve bu da karşı tarafından kırılmasına neden olabilir. Gebeliğinizde aynı zamanda eğitim hayatınızda devam ediyorsa, eğitiminizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sosyal medya tanıştığınız diğer gebe arkadaşlarınızla aranızda gelişen ilişki bu dönemde bozulabilir. Unutmayın hepiniz hamilesiniz ve birbirinizi kimi zaman yanlış anlıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda sakinliğinizi korumanız en iyi yoldur. 03 – 15 Nisan tarihleri arasına çok dikkat etmenizi öneririm. Özellikle bu dönemde para kayıpları yaşayabilir, eşinizin kazancında düşüş meydana gelebilir, prim ve komisyon gelirleriniz düşebilir. Planlarınızı buna göre yapmanız ileride maddi sorunları en aza indirmenizi sağlayacaktır.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

BAŞAK BURCU

03 Nisan’a kadar vergi, sigorta, kredi konularında sorunlar yaşayabilirsiniz. Borç vermeden önce birkaç kez düşünmenizi tavsiye ederim çünkü verdiğiniz borçları geri alamayabilirsiniz. Bu da sizin borçlanmanıza ve borçları ödemede zorlanmanıza neden olabilir. Tüm maddi planlarınızı bebeğinizi düşünerek yapmalısınız. 03 – 15 Nisan arası eşinizle veya yakın arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Sorunları konuşarak çözmeye çalışmanın en etkili yol olduğunu unutmayın.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

TERAZİ BURCU

03 Nisan’a kadar eşinizle olan ilişkinizde biraz sorun yaşayabilirsiniz. Sorunun ne olduğunu karşılıklı konuşarak çözmeye çalışmalısınız. Bu dönemde sizi mutsuz edecek şeylerden uzak durmalısınız. Uzmanlar annede meydana gelen depresyonun bebeği de etkilediğini söylemektedir. Gebeliğin vücudunuzda yarattığı değişikliklerden dolayı dış görünümünüzden hoşnut olmayabilirsiniz ancak unutmayın bu geçici bir süre. Özellikle gebeliğinizle ve bebeğinizle ilgili danıştığınız kişilere dikkat edin. Bu kişiler sizi yanlış yönlendirebilir. 03 – 15 Nisan arası akrabalarınızla sorun yaşayabilir, işlerinizi yetiştiremeyebilirsiniz. Ancak sorunların da işlerin de hallolacağını kendinize sürekli hatırlatın.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU

03 Nisan’a kadar bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bu bebeğinizle veya gebeliğinizle ilgili olabilir. Doktor kontrollerinizi aksatmamalı, yaşadığınız sorunlarda mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Hamile olmanızdan dolayı iş kazaları konusunda dikkatli olmalısınız. Kendinizi ve bebeğinizi tehlikeye atacak şeylerden uzak durmalısınız. 03 - 15 Nisan arasında eşinizle romantik günler geçirebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sorunların üstesinden tek başınıza gelmeye çalışmayın. Çocuğunuzun sorununun ne olduğunu ve nasıl çözüm bulacağınızı eşinizle birlikte konuşabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi biraz keyifsiz ve yaşamdan zevk almıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda kendinizi mutlu edecek şeyler yapın. Bir hobi edinebilir veya gebelik kursuna kayıt olabilirsiniz.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

YAY BURCU

03 Nisan’a kadar gereksiz alışverişler yapabilir ya da para kaybına yol açacak riskler alabilirsiniz. İleride sorun yaşamamanız için hesabını güzel yapın. Bebeğiniz için harcamalarınız fazla olacağı için hesap yapmanız neredeyse zorunlu hale gelecektir. Eğer eşinizle bir süredir aranız iyi değilse bu dönemde yeniden eskiye dönebileceksiniz. 03 – 15 Nisan arasında bebeğiniz için evde tadilat gerektirecek işlerle uğraşabilirsiniz. Bu dönemde aile ilişkilerine biraz daha dikkat etmenizi öneririm.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

OĞLAK BURCU

03 Nisan’a kadar evin içinde ufak tefek kazalar yaşayabilirsiniz, aman dikkat! Hamile olduğunuzdan dolayı evin içerisinde güvenlik önlemlerini almanız ve kendinizi yoracak işlerden uzak durmalısınız. Eşinizden bu konuda destek isteyebilirsiniz. Eşinizle ufak tartışmalara girebilirsiniz. Ancak sorunları konuşarak çözmeye çalıştığınızda bu süreci daha sorunsuz geçirebilirsiniz. İş hayatınızda gebeliğinizle ilgili bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bunları kafanıza çok takmayın. Doğacak olan bebeğinize odaklanmanız hem sizin hem de bebeğinizin sağlıklı olabilmesi için önemlidir. 03 – 15 Nisan tarihleri arasında söylediğiniz bazı sözler etrafınızdaki kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir. O yüzden bir şey söylemeden önce mutlaka düşünün ve söylediklerinizin karşınızdakileri kırıp kırmayacağını hesap edin. Bu dönemde bazı yolculuklara çıkmak zorunda kalabilirsiniz ve bundan keyif almayabilirsiniz. Eski okul arkadaşlarınızla yeniden görüşebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

KOVA BURCU

03 Nisan’a kadar beklediğiniz bir türlü gelmeyen hamilelik haberlerini alabilirsiniz veya beklediğiniz doğum sonunda gerçekleşebilir ve bebeğinize kavuşabilirsiniz. Bu dönemde etrafınızdaki yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve akrabalarınızla olan ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Gebeliğin de getirdiği duygusal durum değişikliğinden dolayı bunu kendinize çok dert etmeyin. Düşünmeniz gereken bir bebeğiniz olduğunu unutmayın. Zamanla bu sorunları aşacağınıza eminim. Onlarla konularak gebelik dönemi boyunca size karşı daha anlayışlı olmalarını isteyebilir, neler hissettiğinizi onlarla paylaşabilirsiniz. 03 – 15 Nisan tarihleri arasında maddi açıdan rahatlayabileceğiniz bir dönem. Daha önceden verdiğiniz bir borç varsa bunu geri alabilirsiniz. Ancak harcamalarınızı yine de dikkat etmelisiniz. Eğer gereğinden fazla harcama yaparsanız bu durum borçlanmanıza neden olabilir. Bebeğinize veya kendinize bir şey almadan önce ona gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını düşünün.
Gebelere Özel 27 Şubat-5 Mart Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz 3 Nisan’a kadar para sorunlarıyla boğuşabilir. Özellikle bebeğiniz için yaptığınız harcamaları gözden geçirmenizi tavsiye ederim. İhtiyacınız olmayan şeyleri almak, para sıkıntısı yaşamanızın temel nedeni olabilir. Elbette sadece bunun bir etken olduğunu söylemem. Örneğin, çalıştığınız yerden paranızı alamamanız da buna neden olabilir. Bu nedenle yakınlarınızdan borç almak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle 03- 15 Nisan arası sizin için bir dönme noktası olabilir. Ancak bunun iyi olabileceğini pek söyleyemeyeceğim. Çünkü bu tarih arasında arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, evliliğinizde sıkıntılar yaşayabilir, yaptıklarınızın karşılığını pek göremeyebilirsiniz. Gebeliğinizin de getirdiği psikolojik değişimlerden dolayı bu dönemde kendinizi pek güzel hissetmeyebilirsiniz. Ancak unutmayın gebelik her kadının en güzel dönemidir.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.