Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu
20 Şubat 2017

Güneş tutulmaları başlangıçlarla ve sürpriz gelişmelerle ilişkilendirilir. Bir dinamo taşı etkisi yaratarak birçok olayın ardı ardına olmasına yol açabilir.


Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

26 Şubat Pazar günü 08 derece Balık burcunda bir “Halkalı Güneş Tutulması” gerçekleşecek. Mart/ 2015’ ten beri devam eden bir tutulma serisinin sonuna geldik. Hayatınızda son 2 senedir uğraş verdiğiniz konularla ilgili ya sonuç alacak ya da vazgeçerek bitirebilirsiniz. Güneş tutulmaları başlangıçlarla ve sürpriz gelişmelerle ilişkilendirilir. Bir dinamo taşı etkisi yaratarak birçok olayın ardı ardına olmasına yol açabilir. Tohum atma zamanı olarak kabul edilir ama çoğu zaman sancılı bir tohum atma sürecini anlatır. Sanki evren bizim adımıza harekete geçmiş gibidir. Bu tutulma en çok Balık ve Başak burçlarını, sonrasında ise Yay ve İkizler burçlarını etkileyecek. Kadersel olaylara yol açacak bu tutulma birçok kişinin hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanmasına ve kararlar alınmasına neden olacaktır. Gerek sağlık sorunları gerekse içsel yaralara yol açan konuların bu dönemde iyileşmesi söz konusu. Tutulmanın hoş gelişmeler ve sürprizler getiren bir anlamı olmakla beraber tam bir kopuş, kontrolsüz bir gidişte söz konusu olabilir. Bu dönemde çok hayal perest davranabilir, idealler peşinde koşabilir, ayaklarınız pek de yere basmayabilir. Yaşamda yeni başlangıçlar yapmak için sancılı bir bitiş yaşamanız sonrasında da yeni bir döneme hazırlanmanız gerekebilir. Bu durum bebeğinizi zamanından önce doğurmanız anlamına da gelebilir. Şimdi de Güneş tutulmasından diğer burçlar nasıl etkileneceğini inceleyelim.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Koç burcu için tamamen kadersel gelişmeler yaşanacağını ve yaşanılacak olayların kontrolleri dışında olacağını söyleyebilirim. Bebeğinizle veya gebeliğinizle ilgili sizin dışınızda durumlarla karşılaşabilir ve bunlara müdahale edemeyecek olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmekten vazgeçmeyin çünkü bu yolda adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde düşük yapma gibi bir ihtimaliniz olabilir, o yüzden doktor kontrollerini ihmal etmeyin ve asla kendinizi yormayın. Size iyi gelecek sosyal yardım faaliyetlerinde bulunarak, bu dönemi keyifli ve daha huzurlu geçirebilirsiniz.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU

Bu hafta Boğa burcu gebelerimizin sağlıklarına dikkat etmesi gereken bir dönem. Erken doğum yapma riskiniz olduğundan doktorunuzla olan randevularınızı aksatmayın. Yeni bir sosyal çevreye girerek hayatınıza yenilikler katabilirsiniz. Gebelik kurslarına katılarak gebelik ve bebek bakımı hakkında fikirler edinebilir, yeni anne adaylarıyla tanışabilirsiniz. Bu kişilerden bazılarıyla kadersel arkadaşlıklar bile kurabilirsiniz. Belki de ileride akraba olursunuz belli mi olur?
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz bu dönemde daha çok kariyerleriyle ilgili bitiş ya da başlangıçlar yaşayabilirler. Doğacak olan bebeğiniz için yeni bir ev arayışına girebilirsiniz. Büyük bir ev, onun oynayabileceği bir alan için araştırmalara başlayabilir ve taşınabilirsiniz. Yine bu dönemde sosyal statülerinizde de bazı değişiklikler olabilir.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz değişen duygu durumları nedeniyle de bu dönem daha hassas, duyarlı ve empatik olabilirler. Hiç beklemediğiniz bir anda, belki de uzun zamandır planladığınız bir yurtdışı seyahatine çıkabilir veya doğacak olan bebeğinizi orada doğurabilirsiniz. Gebeliğinizle ilgili yaşadıklarınızı diğer anne adaylarıyla da paylaşmak için kendinize bir blog oluşturabilir veya sosyal medyayı aktif kullanabilirsiniz.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

ASLAN BURCU

Aslan kadınların eşlerinin kazançlarında değişim olabilir. Aynı zamanda bu dönemde tazminat, miras, vergi iadesi gibi sizi maddi açıdan rahatlatacak paralar alabilirsiniz. Gebelik hormonlarının anne adaylarının duygusal iniş ve çıkışlar yaşamasına neden olduğunu biliyoruz. Bu haftalarda sizin duygusal iniş çıkışlarınız da çoğalıp, bir konuda karar almanızı zorlaştırabilir. Bunun yanı sıra sizi krize sokan bir konudan vazgeçebilir veya sonrasında ne olacağını düşünmeden ipin ucunu bırakabilirsiniz. Yine de bir karar almadan veya adım atmadan önce temkinli olmakta ve düşünmekte fayda var.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BAŞAK BURCU

Bu dönemde Başak burcu gebelerimizin yaşamlarının kontrolü pek kendilerinde olmayabilir. Kayınvaliniz, görümceniz veya sizin ailenizden birileri size sormadan hayatınızla ve bebeğinizle ilgili kararlar almak isteyebilirler. Böyle bir durumda onlarla sakince konuşmanızda fayda var. Bu haftalarda kadersel ilişkiler, bir işte ortaklıklar ya da işbirlikleri gelişebilir. Eşinizin veya eşinizin ailesinin yaşamında meydana gelen bazı değişiklik sizi de etkileyebilir. Yaşadığınız olayların üzerinde durmaktansa onları akışına bırakabilirsiniz.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz bu dönemlerde eğer doğumları yaklaştıysa çalışma hayatına ara verebilir. Mevcut işinizden memnun değilseniz de yaptığınız işi veya ortamı da değiştirebilirsiniz. Bu dönem sizin için daha çok değişikliklerin gerçekleştiği bir dönem olacak. Gebeliğinizle ilgili bir süredir sağlık sorunlarıyla uğraşıyorsanız, bu dönem bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Gebeliğin vücudunuzda ağır bir yüke neden olmasından dolayı en çok etkilenen bölgelerden biri de ayaklardır. Siz de bu haftalarda ayaklarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU

Akrepleri bu dönem daha çok var olan çocuklarıyla ilgili çok önemli kadersel gelişmeler bekliyor. Ayrıca hiç beklemediğiniz bir kanaldan para gelebilir. Bebeğiniz henüz doğmadan kısmetiyle geldi gibi görünüyor. Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz sonlanıp, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz de doğacak olan bebekleri için farklı bir eve geçebilir hatta deniz kenarına taşınabilirler. Eşinizin ailesiyle veya kendi ailenizle yaşadığınız küslükler varsa bunlar bu dönemde bitebilir. Uzun zamandır işten ayrılmayı planlıyorsanız yeni bir işe geçerek bunu gerçekleştirebilirsiniz.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz aldıkları bir haber sonrasında birden yola çıkabilirler. Bu durum doğumun bekledikleri günden önce olmasına ve bu nedenle aniden hastaneye gitmeleri olarak da gerçekleşebilir. Gebeliğinizin daha iyi geçmesi ve sosyalleşmeniz için bir gebelik okuluna kayıt olabilirsiniz. Bu dönemde kardeşlerinizle ilgili bir durumdan çok etkilenebilirsiniz.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimize de beklemedikleri bir kaynaktan para gelebilir. Bu terfi etmeleri veya zam almaları olarak da düşünülebilir. Böylece bebeğiniz ve aileniz için daha çok kazanmaya başlayabilirsiniz. Gebelikte hobi edinmek, psikolojik olarak sizi olumlu etkileyecektir. Siz de bu dönemde sanatsal yaratıcılık gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Beklenmedik harcamalarla karşılaşabileceğiniz için maddi kaynaklarınızı daha planlı kullanmaya dikkat edin.
Gebelere Özel 20-26 Şubat Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU

Uzun zamandır bebek sahibi olabilmek için tedavi olan balık burcu kadınların bu dönemlerinde bebek haberiyle yaşamları değişebilir. Bu haberle birlikte evinizi ve işinizi değiştirebilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.