Eski Türkiye Güzeli Gamze Karaman'ın Hamile Olduğu İddia Edildi!

Eski Türkiye Güzeli Gamze Karaman'ın Hamile Olduğu İddia Edildi!
28 Kasım 2017

2003 yılında Türkiye güzeli seçilen Gamze Karaman 6 haftalık hamile mi? Geçtiğimiz Mart ayında iş adamı sevgilisi Nedim Keçeli ile nikâh masasına oturan, Mayıs ayında ise İtalya'da görkemli bir düğün ile günlerce gündemde kalan eski Türkiye güzeli Gamze Karaman'ın hamile olduğu iddia edildi.   

Gamze Karaman Hamile mi?

Gamze Karaman ve Nedim Keçeli çiftinden müjdeli bir haber var! 2013 yılından beri aşk yaşayan, geçtiğimiz Mart ayında ise aile arasında gerçekleşen nikâh töreni ile dünyaevine giren çift, düğünlerini ise Mayıs ayında, Venedik'te yapmıştı. Türkiye'den pek çok ünlü ismin katıldığı görkemli düğün günlerce konuşulmuş, hatta düğünden önce nikâh modasına uyan çiftin o zamanlar bebek beklediği iddia edilmişti. Hakkında çıkan haberleri o sıra yalanlayan Gamze Karaman'ın bu sefer hamile olduğu söyleniyor. Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre;  Gamze Karaman 6 haftalık hamile. Ancak hakkında çıkan bu iddialar karşısında Gamze Karaman henüz açıklama yapmış değil...  

 Eski Türkiye Güzeli Gamze Karaman'ın Hamile Olduğu İddia Edildi!  

Röportajında Bebek Sinyallerini Vermişti

Çocukları çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Gamze Karaman'ın hamile olduğu haberleri, evlendikten hemen sonra alevlenmişti. O dönem hakkında çıkan iddialara bir dergiye verdiği röportajda yanıt veren Gamze Karaman: 'Ben anne olmayı zaten çok istiyorum. Çocuk sahibi olmayı ilişkinin başından beri düşünüyordum. Evlendikten sonra bebek yapmak için beklemek zaten çok saçma. Bu yaz bebek için uygun olabilir. Ama şu anda hakkımda çıkan iddialar için şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki, hepsiz asılsız iddialar.' diyerek, kısa bir süre sonra bebek haberini müjdeleyeceğinin sinyalini vermişti.  

Eski Türkiye Güzeli Gamze Karaman'ın Hamile Olduğu İddia Edildi!

Gamze Karaman Kimdir?

16 Ekim 1982 yılında İstanbul'da doğan Gamze Karamani Marmara Üniversitesi Spor Akademisi'nden mezun oldu. 2003 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında birinci olan ünlü model, ardından Miss Globe İnternational yarışmasında ikinci oldu. 2007 yılında, 'Çılgın Dershane' adlı sinema filmi ile oyunculuğa başlayan Gamze Karaman, bir taraftan da modellik ve sunuculuk yapmaya devam etti. En son, 2013 yılından beri aşk yaşadığı Nedim Keçeli ile evlenerek gündeme gelen eski model, şu sıralar herhangi bir projede yer almıyor.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.