Hande Erçel'in Mutlu Günü

Hande Erçel'in Mutlu Günü
18 Aralık 2019

Gamze Erçel doğum yaptı! Dün sabah yeğenine kavuşan Hande Erçel ise ablasını bir an olsun yalnız bırakmadı.

Gamze Erçel doğum yaptı! Dün sabah yeğenine kavuşan Hande Erçel ise ablasını bir an olsun yalnız bırakmadı.

Gamze Erçel Doğum Yaptı

3 yıldır aşk yaşayan Caner Yıldırım ile Gamze Erçel, geçtiğimiz sene nişanlanarak evlilik yolundaki ilk adımı atmıştı. Düğün arifesinde annesini kaybeden ve zorlu günler geçiren Gamze Erçel, evliliğini Nisan ayına ertelemişti. Sade bir törenle evlenen Caner Yıldırım ve Gamze Erçel çiftine Murat Dalkılıç ve Burcu Özberk gibi ünlü isimler şahitlik yapmıştı. Çok geçmeden sosyal medya hesabından bebek sahibi olacağını açıklayan Gamze Erçel, dün sabah (17 Aralık) bebeğini kucağına aldı.

Hande Erçel'in Mutlu Günü

İlk kez teyze olmanın heyecanını yaşayan Gamze Erçel, ablasını bir an olsun yalnız bırakmadı. Doğum haberini alan Berfu&Eser Yenenler çifti de soluğu hastanede aldı. Hastaneden yapılan açıklamada anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

Kızına Mavi Aylin İsmini Verdi

Dün sabah doğum yapan Gamze Erçel bir kız bebek sahibi oldu. Yaklaşık 1 yıl önce annesi Aylin Erçel’i kanser nedeniyle kaybeden Gamze Erçel, kızına ‘Mavi Aylin’ ismini verdi.

Hande Erçel'in Mutlu Günü

Teyzesinden Büyük Jest

Hamileliğinin başından beri ablasını yalnız bırakmayan Hande Erçel, yeğeni doğar doğmaz onun adına bir hesap açtırdı. İlk olarak hesaba 500 bin TL yatıran Erçel, her ay düzenli olarak para aktararak yeğeninin geleceğini garanti altına almayı planlıyor.


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.