Feyza Aktan Doğum Yaptı! İşte İlk Fotoğraf...

Feyza Aktan Doğum Yaptı! İşte İlk Fotoğraf...
30 Nisan 2018

Hamileliğinin 9. ayına giren Feyza Aktan doğum yaptı mı diye merak edilirken, Özcan Deniz dün gece sosyal medya hesabından müjdeli haberi verdi! Çiftin oğlu Kuzey, dün akşam saatlerinde dünyaya gözlerini açtı.

45 yaşındaki şarkıcı/oyuncu Özcan Deniz baba oldu! Geçtiğimiz ay Özcan Deniz ile nikâh masasına oturan Feyza Aktan doğum yaptı!

Feyza Aktan Doğum Yaptı!

Eylül ayının başlarında baba olacağını açıklayan Özcan Deniz bebeği Kuzey'e nihayet kavuştu. Feyza Aktan dün akşam saatlerinde doğum yaptı. Maslak’taki bir hastanede bebeklerini kucağına alan çiftin heyecanlı bekleyişleri sona erdi. Kuzey adını verdiği oğluna kavuşan Özcan Deniz, duygularını sosyal medya hesabından şu sözlerle ifade etti; ‘Geldi mucizem… Tarifi zor duygular içindeyim.’ Feyza Aktan ve oğlu Kuzey’in sağlık durumlarının gayet iyi olduğu öğrenildi.

Feyza Aktan Doğum Yaptı! İşte İlk Fotoğraf...

Özcan Deniz Oğlu Kuzey’in İlk Fotoğrafını Paylaştı

Dün akşam saatlerinde babalık duygusunu ilk kez tadan Özcan Deniz oğlu Kuzey’in ilk fotoğrafını paylaştı. Sosyal medya hesabından oğlunun elini tuttuğu kareyi paylaşan oyuncu, paylaşımına ‘Geldi mucizem… Tarifi zor duygular içindeyim.’ notunu düştü. Özcan Deniz’in İnstagram hesabından paylaştığı kare binlerce beğeni ve yorum alırken, sanat camiasından pek çok isim de tebrik mesajı yolladı.

Feyza Aktan Doğum Yaptı! İşte İlk Fotoğraf...

Ünlü Oyuncunun İlk Babalık Heyecanı

45 yaşındaki ünlü oyuncu, ilk kez baba olmanın heyecanını yaşıyor. Eşi Feyza Aktan’ın hamileliğinde kız çocuk babası olmayı çok istediğini söyleyen oyuncunun bir oğlu oldu. Özcan Deniz, başrol oynadığı İstanbullu Gelin dizisinde de yakında baba olacak.

Feyza Aktan Doğum Yaptı! İşte İlk Fotoğraf...

Haziran’da Ailece Balayına Gidecekler

Öte yandan, eşi Feyza Aktan’a sürpriz yapan Özcan Deniz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için nikâh tarihi almıştı. Balayı için oğulları Kuzey’in doğumunu bekleyen çiftin Haziran ayında ailece tatile çıkacağı öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.