Feyza Aktan Doğum İçin Gün Sayıyor!

Feyza Aktan Doğum İçin Gün Sayıyor!
09 Nisan 2018

Önceki gün eşi ile Etiler'deki bir restonradan çıkarken görüntülenen Feyza Aktan, doğum için gün sayıyor!

Geçtiğimiz ay Özcan Deniz ile nikâh masasına oturan Feyza Aktan, doğum için gün sayıyor. Önceki gün Etiler’deki bir restorandan çıkarken görüntülenen ikili, nikâhtan sonra ilk kez objektiflere takıldı. İyice büyüyen karnı ile dikkat çeken Feyza Aktan, sorular karşısında sadece gülümsemekle yetindi.

Feyza Aktan Doğum İçin Gün Sayıyor!

Eylül ayında baba olacağını açıklayan Özcan Deniz, verdiği bu haberle tüm sevenlerini mutlu etmişti. 45 yaşında ilk kez baba olacak olmanın heyecanını yaşayan ünlü şarkıcı/oyuncunun heyecanı, doğum yaklaştıkça artıyor. Önceki gün eşi ile birlikte Etiler’deki bir restorandan çıkarken görüntülenen Özcan Deniz, ‘ Doğuma çok az bir zaman kaldı. İkimiz de çok heyecanlıyız.’ dedi. Eşi Feyza Aktan ise sadece gülümsemekle yetindi. Nikâhtan sonra ilk kez görüntülenen Feyza Aktan, iyice büyüyen karnı ile dikkat çekti. Ünlü çiftin, bu ay sonunda bebeklerine kavuşacağı tahmin ediliyor.

Feyza Aktan Doğum İçin Gün Sayıyor!

Bebeğin İsmi Belli!

Baba olacağını duyurduğu zaman, bir kızının olmasını çok istediğini söyleyen Özcan Deniz, doktor kontrolünde ufak bir sürprizle karşılaşarak oğlu olacağını öğrenmişti. ‘Önemli olan sağlığı’ diyen ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda oğluna vereceği ismi de açıklamıştı. Çift, bebeklerine ‘Kuzey’ ismini verecek.

Feyza Aktan Doğum İçin Gün Sayıyor!

Geçen Ay Evlendiler

Çiftin ne zaman evleneceği konuşulurken eşine sürpriz yapan Özcan Deniz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Feyza Aktan ile nikâh masasına oturdu. Özcan Deniz’in Zekeriyaköy’deki villasında yapılan törene yalnızca 15 kişi katıldı. Sade, siyah bir elbise giymeyi tercih eden Feyza Aktan’ın, düğünü Haziran ayı için planladığı konuşuluyor. Çift, düğünden sonra oğulları Kuzey ile birlikte balayına gidecekler.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah