Cansu Kurtçu: 'İştahım Kapandı! Aşeremiyorum...'

Cansu Kurtçu: 'İştahım Kapandı! Aşeremiyorum...'
18 Haziran 2017

Ünlü şarkıcı Fettah Can'ın eşi Cansu Kurtçu, iştahınım kapanmasından dolayı aşerememesinden şikayetçi.

Fettah  Can'ın eşi Cansu Kurtçu akşam yemeği çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğu öğrenilen Cansu Kurtçu önceki akşam Etiler'de bir mekan çıkışında görüntülendi. Yaklaşık 4 aylık hamile olduğu öğrenilen ünlü şarkıcının karnının da belirginleşmeye başladığı gözlemlendi. Cansu Kurtçu, eşi  Fettah Can ile yemek çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gebeliği hakkında bilgiler veren Kurtçu, hamileliği süresince iştahının kapandığını ve aşeremediğini ifade etti.

Fettah Can'ın Eşi Cansu Kurtçu Hamileliğinde Aşeremiyor

Önceki akşam ünlü şarkıcı Fettah Can ve 4 aylık hamile eşi Cansu Kurtçu, yemek sonrası bir mekandan çıkışta basın mensupları tarafından görüntülendi. Mekan çıkışında keyifleri yerinde olduğu gözlemlenen ünlü çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.  

 Cansu Kurtçu: 'İştahım Kapandı! Aşeremiyorum...'  

İkiz Bebeğimiz Olacak

  Karnı iyice belirginleşmeye başlayan Kurtçu'ya hamileliği ve bebeğiyle ilgili sorulan sorular üzerine; ‚İkiz bebeğimiz olacak, biri kız diğeri erkek. Aşerme olmuyor, aksine iştahım kapandı. Fettah zorla yemek yediriyor. Aşerme olmuyor, iştahım kapandı" şeklinde cevap verdi.  

 Cansu Kurtçu: 'İştahım Kapandı! Aşeremiyorum...'

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.