Fettah Can ve Cansu Kurtçu ikiz bebek mi bekliyor?

Fettah Can ve Cansu Kurtçu ikiz bebek mi bekliyor?
19 Nisan 2017

Fettah Can ve Cansu Kurtçu ikiz bebek bekledikleri haberi basında geniş yer buldu. Konuyla ilgili henüz açıklama yapmayan çiftten gelecek açıklama bekleniyor.

Fettah Can ve Cansu Kurtçu kiz bebek mi bekliyor? Müzik dünyasında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Fettah Can ve Cansu Kurtçu'nun ikiz bebek bekledikleri iddia edildi. Sekiz yıl süren birlikteliklerini 2,5 yıl önce nikah masasına taşıyan ünlü müzisyenlerin anne baba olacağı haberi basında geniş yer buldu. Çıkan haberlere göre, evlendiklerinden bu yana bebek sahibi olmayı isteyen çiftin bir süredir tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edilirken, Cansu Kurtçu'nun üç aylık gebeolduğu edinilen bilgiler arasında.

Fettah Can ve Cansu Kurtçu İkiz Bebek Bekliyor!

Edinilen bilgilere göre, 2,5 yıl önce dünya evine giren ünlü müzisyenler Fettah Can ile Cansu Kurtçu'nun ikiz bebekleri olacağı öğrenildi. Evlendikleri günden bu yana çocuk sahibi olmak isteyen çiftin tüp bebek tedavisi gördükleri ve bu tedavi sonrasında da Cansu Kurtçu'nun (33) üç aylık hamile olduğu belirtildi. Çiftin uyguladıkları tüp bebek tedavisi sonrasında da  ikiz bebek sahibi olacakları öne sürüldü.   Fettah Can ve Cansu Kurtçu ikiz bebek mi bekliyor?  

Müjdeli Haberi İlk Aileye Verdiler

İlk tüp bebek denemelerinde olumlu sonuç alan çiftin bebeklerinin ikiz olacağı öğrenildi. Fettah Can ve Cansu Kurtçu ikiz bebek sahibi olacaklarını öğrenmelerinden sonra çiftin müjdeli haberi sadece ailelerine ve yakın çevrelerine söyledikleri edinilen bilgiler arasında. Bu sıralar bebek heyecanı yaşayan müzisyenlerin bebeklerinin cinsiyetinin ise, henüz belli olmadığı öğrenildi. İddialara göre, bebek hazırlıklarına başlayan çiftin bir ay sonra anne baba olacaklarını açıklayacakları belirtildi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.