Ferman Toprak Bu Sabah Baba Oldu!

Ferman Toprak Bu Sabah Baba Oldu!
24 Nisan 2018

Biri yurt dışından, diğeri yurt içinden olmak üzere bugün size iki müjdeli haberimiz var!

‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ adlı parçası ile geçtiğimiz yıla damga vuran Ferman Toprak baba oldu! Bu sabah (24.04.2018) bebeğini kucağına alan Ferman Toprak bir kız bebek sahibi olduğu öğrenildi. Bir müjdeli haber de yurt dışından geldi. İngiliz Kraliyet Ailesi’nin gelini, Cambridge Düşesi Kate Middleton önceki gün 3. bebeğini kucağına aldı!

Ferman Toprak Baba Oldu!

2017 yılında Hilal Öztürk ile evlenen şarkıcı Ferman Toprak baba oldu! Hilal Öztürk suda doğum yaparak bu sabah bebeğini kucağına aldı. Bir kız bebek sahibi olan çift, kızlarına ‘Adel Su’ adını verdi. Müjdeli haberi İnstagram hesabından duyuran şarkıcı, duygularını şu kelimelerle ifade etti; ‘Adel’im, prensesim, canım kızım benim… Seni o kadar uzun zamandır bekliyordum ki anlatamam. Yemediğim yemek, gezmediğim yer, tanışmadığım insan, duymadığım olay kalmadı ama ben ilk defa bugün evlat sevgisini hissettim kızım. Allahım bu fani dünyada hep güzelliklerle ve iyiliklerle karşı karşıya kalırsın, kötülüklerden hep uzak olursun. Küçük bir vücudun, minicik ellerin var ama o küçük vücudun içinde saf, temiz ve hızla çarpan bir kalbin var. İnşallah o temiz kalbini kimse kirletmez Adel’im… Kimsenin kirletmesine izin vermeyeceğim. Baban olarak hep yanında, arkandayım güzel kızım. Allah’ım evlat isteyen herkese nasip etsin inşallah.  Sevgili Adel Su, devletimize, milletimize sağlıklı, hayırlı ve de bereketli bir evlat olasın. Tekrardan hoş geldin dünyamın merkezi.’

Ferman Toprak Bu Sabah Baba Oldu!

Kate Middleton 3. Kez Anne Oldu!

Öte yandan, İngiliz Kraliyet Ailesi’nin gelini, Cambridge Düşesi Kate Middleton 3. kez anne oldu. Kensington Sarayı’nın resmi twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, çift 2. kez erkek bebek sahibi oldu. Bebeğin 3 kilo 800 gram olduğu ve yerel saat ile 11.01’de (Türkiye saati ile 13.01) dünyaya geldiği açıklandı. Prens William’ın da doğum esnasında eşi Kate’in yanında bulunduğunun belirtildiği açıklamada, anne ve bebeğin sağlık durumlarının gayet iyi olduğu açıklandı.

Ferman Toprak Bu Sabah Baba Oldu!

Kate Middleton Bebeğinin İsmi Konusunda Açıklama Yapmadı

Bebeklerine verdikleri ismi henüz söylemeyen Prens William ve Kate Middleton, yakında duyuracaklarını ifade ettiler. Yeni doğan kraliyet bebeği, abisi ve ablasından sonra tahtın 5. varisi oldu.

Ferman Toprak Bu Sabah Baba Oldu!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl