• gebe.com
  • /
  • 8 Aylık Ama 17 Kilo! Fazla Kilolu Bebek Chahat Kumar ile Tanışın

8 Aylık Ama 17 Kilo! Fazla Kilolu Bebek Chahat Kumar ile Tanışın

Chahat Kumar, 8 aylık bir bebek. Onu diğer bebeklerden ayıran ise kilosu. Olması gerekenin çok üstünde bir kiloya sahip olan bebek, uyuma ve nefes alma problemleri yaşıyor.

8 Aylık Ama 17 Kilo! Fazla Kilolu Bebek Chahat Kumar ile Tanışın
Fazla kilolu bebek sağlık açısından büyük tehlike arz ediyor. Bu bebeklerden biri de Chahat Kumar. Kendisi Hindistan'ın Pencap bölgesinde dünyaya geldi. Onu diğer bebeklerden ayıran özellik ise şuanki kilosu. Doğduğu andaki kilosu olması gereken kadardı. Yalnız, doğduktan sonra sürekli beslenmek istemesi ve beslenmediğinde aşırı agresif hareketler sergilemesi sayesinde henüz 8 aylıkken 17 kiloya ulaştı. Bu kilo 4 yaşında bir çocuk için normal görülürken 8 aylık bir bebek için oldukça fazla. Sağlıklı olmadığı bilgisi uzmanlar tarafından dile getiriliyor.     fazla kilolu bebekler     Chahat Kumar, fazla kilolarından dolayı nefes almakta ve uyumakta güçlük çekiyor. Chahat Kumar'ın annesi Reena ise yaptığı açıklamada; bir önceki doğumunda oğlunu kaybettiğini, şimdi de kızı Chahat Kumar'ı kaybetmek istemediğini söyledi.Uzmanlar, fazla kilolu bebeklerde emekleme,  dönme ve yürüme problemi olabileceğinin  altını çiziyor.    

Hindistanlı Chahat Kumar 8 aylık ve 17 kilo

  bebeklerde aşırı kilo      

Yeme isteğine neyin sebep olduğu ne yazık ki bilinmiyor.

  fazla kilolu bebek      

Uzmanlar, sağlık açısından oldukça tehlikeli olduğunu belirtiyor.

  fazla kilolu bebek
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.