• gebe.com
  • /
  • Fatoş Kabasakal Kızı İçin Baby Shower Partisi Düzenledi

Fatoş Kabasakal Kızı İçin Baby Shower Partisi Düzenledi

6 aylık hamile olan sunucu Fatoş Kabasakal, kızı için baby shower partisi düzenledi.

Eski sunucu Fatoş Kabasakal hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı. Gebeliğinin 6. ayını geride bırakmaya hazırlanan Kabasakal, önceki günlerde doğacak olan bebeği için baby shower partisi düzenledi.

Fatoş Kabasakal Kızı İçin Baby Shower Partisi Düzenledi

Kariyerine müzik kanalında sunuculuk yaparak başlayan, daha sonra magazin programı sunmaya başlayan Fatoş Kabasakal, bir süredir birlikte olduğu iş adamı Erhan Kayhan ile geçtiğimiz Ekim ayında nikâh masasına oturmuştu. 12 Ekim’de evlenen çift, kısa bir süre sonra bebek beklediklerini açıklamıştı. CNR EXPO’da düzenlenen bir galanın sunuculuğunu üstlenen Fatoş Kabasakal, sahne arkasında gazetecilerle ayaküstü sohbet edip, bebek beklediğini söylemişti. Hamileliğinin 6. ayını doldurmasına sayılı günler kalan ünlü sunucu, önceki günlerde baby shower partisi düzenledi.

'Ne Güzel Bir Gündü'

Sadece yakın arkadaşlarının katıldığı bir parti organize eden Fatoş Kabasakal, mutlu gününe dair anılarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. ‘Ne güzel bir gündü’ notu ile fotoğraflar yayınlayan eski sunucunun paylaşımları, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı. Partide beyaz renk elbise tercih eden Fatoş Kabasakal, aksesuarlarda da tercihini yine aynı renkten yana kullandı.

Kızı Olacak

İlk kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Fatoş Kabasakal bebeğinin cinsiyetini de açıklamıştı. Bir kızı olacağını söyleyen 36 yaşındaki modelin, Nisan ayının ilk günlerinde bebeğini kucağına alması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol