Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!
06 Kasım 2018

Hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda açıklayan Fahriye Evcen, bebeğinin cinsiyetini öğrendi!

3,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen bebeğinin cinsiyetini son doktor kontrolünde öğrendi!

Fahriye Evcen’in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Başarılı oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, geçtiğimiz yıl oldukça görkemli bir törenle hayatlarını birleştirmişti. Sanat camiasından pek çok ünlü ismin katıldığı törende giyindiği gelinlikle dikkatleri üzerine çeken Fahriye Evcen, bir süredir hem kayınvalidesinden hem de annesinden bebek yapmaları konusunda baskı görüyordu. Sonunda ailelerini genişletme kararı alan çift, geçtiğimiz hafta Arnavutköy’deki bir mekândan çıkarken magazin muhabirlerine bebek beklediklerini itiraf etmişti. Hamileliğinin 3,5 ayını geride bırakan Fahriye Evcen, son doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini de öğrendi!

Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Burak Özçivit Baba Oluyor!

Rutin doktor kontrolüne giden Fahriye Evcen, son muayenede bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Bayrak’ın haberine göre ünlü çiftin bir oğlu olacak! Mutlu haberi önce aile üyeleriyle paylaşan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bebeklerinin cinsiyetini öğrenir öğrenmez hazırlıkları hızlandırdı. Önümüzdeki sezon ‘Osman Gazi’ dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Burak Özçivit, evdeki bir odayı bebekleri için hazırlatmaya başladı bile!

Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Hamileliğine Dair Açıklamalarda Bulundu

Geçtiğimiz hafta eşi ile bir mekândan çıkarken görüntülenen ve hamile olduğunu açıklayan Fahriye Evcen, gebeliği ile ilgili bazı açıklamalarda bulunmuştu. Henüz aşermelerinin başlamadığını söyleyen başarılı oyuncu, hamilelikle ilgili kimseden tavsiye almadığını ve kitap okumadığını, zaten her şeyi hissettiğini söylemişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.