Karan'ın Fotoğrafını Yayınladı, Sosyal Medyada Yer Yerinden Oynadı!

Karan'ın Fotoğrafını Yayınladı, Sosyal Medyada Yer Yerinden Oynadı!
16 Aralık 2019

Fahriye Evcen sır gibi sakladığı oğlu Karan'ın fotoğraflarını sonunda yayınladı! İşte Karan bebek...

Nisan ayında annelik duygusunu tadan Fahriye Evcen, sır gibi sakladığı oğlu Karan’ın fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Yorum yağmuruna tutulan fotoğraf, kısa süre içinde 2,5 milyonun üzerinde beğeni alarak rekor kırdı.

Fahriye Evcen Oğlu Karan'ın Fotoğraflarını İlk Kez Paylaştı

Türkiye’nin en sevilen çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Çalıkuşu dizisinin setinde tanışarak ilişki yaşamaya başlamıştı. Birlikteliklerini 2017 yazında nikâhla taçlandıran mutlu çift, geçtiğimiz Nisan ayında Karan ismini verdikleri oğullarına kavuşmuştu. Doğumdan itibaren oğlunu kameralardan uzak tutan Fahriye Evcen, Karan’ın fotoğraflarını ilk kez yayınladı! Babası Burak Özçivit’e benzetilen Karan bebek, hafta sonu sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu!

Karan'ın Fotoğrafını Yayınladı, Sosyal Medyada Yer Yerinden Oynadı!

Karan Bebek Babasına Benzetildi

Dünyaya geldiği günden itibaren çok merak edilen Karan bebek, önceki gün annesiyle birlikte verdiği pozlarla ilk kez yüzünü gösterdi. Hayranlarına sürpriz yapan Fahriye Evcen, 9 ay sonra oğlunun yüzünü gösterdi. Ünlü oyuncunun paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde milyonlarca beğeni alırken, sosyal medyanın en çok konuşulan ismi de Karan bebek oldu. Fahriye Evcen’in ‘Karan’ım’ notuyla paylaştığı fotoğraf serisinde çiftin bebeği daha çok Burak Özçivit’e benzetildi.

Karan'ın Fotoğrafını Yayınladı, Sosyal Medyada Yer Yerinden Oynadı!

1 Milyon Dolar Teklif Etmişlerdi

Doğduğu günden beri merak edilen Karan bebek için birçok kanal ve dergi ünlü çifte rekor ücretler teklif etmişti. Son olarak Dubai merkezli bir derginin, Karan’ın fotoğrafları için 1 milyon dolar önerdiği ve çiftin bu teklifi reddettiği iddia edilmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.