Ezgi Sertel Doğum İçin Gün Sayıyor

Ezgi Sertel Doğum İçin Gün Sayıyor
08 Ocak 2020

Eylül ayında hamile olduğunu açıklayan Ezgi Sertel mutlu sona yaklaştı! Hamileliğinin 33. haftasını geride bırakan ünlü sunucu, şu sıralar doğum için gün sayıyor.

Eylül ayında hamile olduğunu açıklayan Ezgi Sertel mutlu sona yaklaştı! Hamileliğinin 33. haftasını geride bırakan ünlü sunucu, şu sıralar hayatının en heyecanlı dönemini yaşıyor.

Ezgi Sertel Doğum İçin Gün Sayıyor

Sunduğu yemek programlarıyla tanınan Ezgi Sertel, Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız Ozan Çobanoğlu ile 2016 yılında evlenmişti. Evliliğin ardından vakit kaybetmeden çocuk sahibi olmak istediğini belirten ünlü sunucu, iki kere düşükle sonuçlanan gebelik yaşamıştı. Sonunda tüp bebek tedavisine başlayan ve ilk denemesinde hamile kalan Ezgi Sertel, mutluluğunu Eylül ayında katıldığı bir magazin programında açıklamıştı.

Ezgi Sertel Doğum İçin Gün Sayıyor

Hamileliğinin 26. haftasında erken doğum teşhisi konulan Sertel,  33. haftayı geride bırakmak üzere. İki erkek bebek bekleyen ünlü sunucunun, oğullarına vereceği isim konusunda hala kararsız olduğu öğrenildi.

‘Biraz Daha Durun Yavrularım’

Geçtiğimiz günlerde eşi Ozan Çobanoğlu ile çektirdiği fotoğraflarla hamileliğini ölümsüzleştiren güzel sunucu, bu fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınladı. ‘Bugün 33. haftamıza girdik çok şükür. Erken doğum riskim olduğu için istirahatle doğumu ertelemeye çalışıyoruz. Haftalar geçtikçe biz de mutlu oluyoruz. Biraz daha durun yavrularım.’ cümleleri ile yaşadıklarını dile getiren Ezgi Sertel, çok sayıda iyi dilek yorumu aldı.

Ezgi Sertel Doğum İçin Gün Sayıyor

‘Reklam Arasında Bebeğim Kaybettim’

Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir magazin programında, daha önceki gebelik kayıpları ile ilgili konuşan Ezgi Sertel, yaşadıklarını şu cümlelerle özetlemişti; Geçen yıl iki kere düşük yaptım, bebeklerimin kalbi durdu. Ben sanıyordum ki evleneceğim, istediğim zaman hamile kalacağım. O işler öyle olmuyormuş. İlk bebeğimi 6 haftalıkken kaybettim, kimseyle paylaşmadım. Yakın çevrem olur öyle ilk hamilelikte diyordu. İkinci bebeğimi ise 7 haftalıkken reklam arasında kaybettim. Yayına çıkıp programı kapattım, hastaneye kaldırıldım. Benim için çok acı deneyimlerdi.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.