Esra Erol Hamile mi? İşte Eşinden Kafa Karıştıran Mesaj

Esra Erol Hamile mi? İşte Eşinden Kafa Karıştıran Mesaj
14 Mayıs 2017

Esra Erol Hamile mi? Sorusu eşi Ali Özbir'in Erol'un doğum gününü kutlamak için sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj sonrasında gündeme geldi.

Esra Erol Hamile mi? Sorusu kısa bir süre önce Ali Özbir'in sosyal medya üzeriden paylaştığı mesaj sonrasında gündeme geldi. Ali Özbir'in Esra Erol'un doğum gününü kutlamak için paylaştığı ailece yer aldıkları fotoğrafın altına yaptığı yorum kafaları karıştırdı. 7 Yıl önce Ali Özbir ile evlenen Esra Erol'un İdris Ali ile Ömer isminde 2 erkek çocuğa var.

Esra Erol Hamile mi?

Esra Erol'un hamileliği ile ilgili son günlerde gündemi meşgul ediyor. Ünlü sunucunun doğum günü vesilesiyle eşi Ali Özbir'in instagram hesabından paylaştığı mesaj herkesin kafasını karıştırdı. Ali Özbir'in sayfasında paylaştığı ailece yer aldıkları fotoğrafın altına "2 çocuğumun annesi benim güzel eşim doğum günün kutlu olsun nice uzun yıllarımıza... Artık 3.çocuğu açıkla bence bugün tam günü. Not: Sen açıklamazsan ben açıklarım. Bilgine..." notunu düşmesi Esra Erol'un yeniden hamile olabileceği ihtimalini akıllara getirdi. Çiften konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.   Esra Erol Hamile mi? İşte Eşinden Kafa Karıştıran Mesaj  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.