Müjdeli Haber Dün Sabah Geldi!

Müjdeli Haber Dün Sabah Geldi!
07 Ekim 2019

Eser Yenenler baba oldu! Önceki gün doğum yapan Berfu Yıldız, bebeğine Kuzey ismini verdi.

Nisan ayında Berfu Yıldız ile nikâh masasına oturan oyuncu ve komedyen Eser Yenenler baba oldu!

Eser Yenenler Baba Oldu!

Miss Turkey 2015’in 4. güzeli seçilen Berfu Yıldız ile oyuncu Eser Yenenler, 1 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz Nisan ayında evlilikle taçlandırmıştı. Haziran ayında ise Kilyos’ta kır düğünü yapan çiftin partisine ünlüler akın etmişti. Evlilikten kısa bir süre sonra bebekleri olacağını açıklayan çift, dün sabah (06.10.2019) mutlu haberi sosyal medya hesaplarından duyurdu. İstanbul’daki özel bir hastanede doğum yapan Berfu Yıldız ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Müjdeli Haber Dün Sabah Geldi!

Kuzey İsmini Verdiler

Miss Turkey 2015’in 4. güzeli Berfu Yıldız doğum yaptı. Önceki gün İstanbul’daki özel bir hastanede bebeğini dünyaya getiren Yıldız, gebeliğinin 3. ayında bebeğinin cinsiyetini açıklamıştı. Bir erkek bebek annesi olacağını belirten ünlü model, geçtiğimiz haftalarda da Youtube hesabından yayınladığı bir video ile oğluna vereceği ismi paylaşmıştı. Ünlü çift, bebeklerine Kuzey ismini verdi.

Arkadaşları Yalnız Bırakmadı

Ünlü çifti hastanede yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Hande & Gamze Erçel kardeşler, İbrahim Büyükak, Cansu Kurtçu ve Hakan Hatipoğlu gibi ünlü isimler doğum haberini alır almaz hastaneye akın etti.

Müjdeli Haber Dün Sabah Geldi!

'Huzurla Büyü Biricik Kuzey'imiz'

Eser Yenenler doğumun ardından heyecanını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. ‘ Tarifi yokmuş gerçekten yaşadıklarımızın. Sağlıkla, mutlulukla, huzurla büyü biricik Kuzey’imiz.’ Berfu Yenenler ise ‘Hoş geldin evimize minik Kuzey, iyi ki geldin’ cümleleri ile Kuzey bebeğin dünyaya geldiğini duyurdu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah