Vartolu'dan Müjdeli Haber!

Vartolu'dan Müjdeli Haber!
23 Aralık 2019

Geçtiğimiz yıl meslektaşı Cansu Tosun ile mutlu bir yuva kuran Erkan Kolçak Köstendil baba oluyor!


Geçtiğimiz yıl meslektaşı Cansu Tosun ile mutlu bir yuva kuran Erkan Kolçak Köstendil baba oluyor!

Erkan Kolçak Köstendil Baba Oluyor!

Çukur adlı dizide canlandırdığı Vartolu karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Erkan Koçak Köstendil, bir süredir aşk yaşadığı Cansu Tosun ile 2018 yılının Ağustos ayında nikâh masasına oturmuştu.


Antalya’da festival konseptiyle evlenen çiftin düğününe Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak, Şebnem Bozoklu, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gökçe Bahadır gibi onlarca ünlü isim katılmıştı. Şimdilerde yeni bir heyecan yaşayan çift, mutluluklarını bir bebekle taçlandırmaya hazırlanıyor!

Vartolu'dan Müjdeli Haber!

Cansu Tosun Hamile!

Beren Saat’in başrolde oynadığı Atiye dizisinin galası geçtiğimiz hafta yapılmıştı. Davete katılanlar arasında en dikkat çeken isim ise Cansu Tosun oldu. Bir süredir hamile olduğu iddia edilen Cansu Tosun, galada tercih ettiği bol kesimli kıyafetiyle hamilelik iddialarını daha da güçlendirdi. Bebek haberini şimdilik yakın çevresiyle paylaşan genç çiftin, kısa bir süre sonra basına açıklama yapacağı öğrenildi.

Vartolu'dan Müjdeli Haber!

Bebek 3,5 Aylık

Geçtiğimiz yıl Erkan Kolçak Köstendil ile evlenen Cansu Tosun’un 3,5 aylık hamile olduğu öğrenildi. Müjdeli haberi yakın zamanda sevenleriyle paylaşacak olan çift, haberin yayılmasının ardından sosyal medyada yorum yağmuruna tuttu.


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.