Engin Altan Düzyatan'dan Eşinin Hamileliği ile İlgili İlk Açıklama!

Engin Altan Düzyatan'dan Eşinin Hamileliği ile İlgili İlk Açıklama!
04 Mart 2018

Engin Altan Düzyatan ikinci bebeği beklediklerini doğruladı!

2014 yılında hayatını birleştiren Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çiftinin ikinci bebeklerini beklediğini geçtiğimiz ay duyurmuştuk. Önceki gün 'Ailecek Şaşkınız' adlı filmin galasında görüntülenen Engin Altan Düzyatan, konuyla ilgili ilk kez açıklama yaparak, eşi Neslişah Alkoçlar'ın hamile olduğunu doğruladı.

Engin Altan Düzyatan'dan Eşinin Hamileliği ile İlgili Açıklama!

Sosyetenin tanınmış simalarından Neslişah Alkoçlar ile 2014 yılında nikâh masasına oturan oyuncu Engin Altan Düzyatan, önceki akşam 'Ailecek Şaşkınız' adlı filmin galasında görüntülendi. Galaya tek başına katılan oyuncu, eşi Neslişah Alkoçlar'ın hamile olduğuyla ilgili  iddiaları doğruladı. Yakın arkadaşları Murat Cimcir ve Ahmet Kural ile ilgili 'Önceki filmleri çok iyiydi. Şimdi de öyle olduğunu tahmin ediyorum. Benim çok eski dostlarım. Arkadaşlığımız 2008 yılına dayanır. Ben de bu güzel günlerinde yanlarında olmak istedim.' şeklinde açıklama yaparken, eşi ile ilgili olan soruları da es geçmedi. Keyifli ve heyecanlı günler geçirdiklerini söyleyen Engin Altan, 'Neslişah'ın ilginç istekleri olmuyor. Heyecanla bekliyoruz.' dedi.


Engin Altan Düzyatan'dan Eşinin Hamileliği ile İlgili İlk Açıklama!

Neslişah Alkoçlar'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

İlk çocukları Emir'i 2016 yılında kucaklayan çift, bu sefer kız bebek bekliyor. Şu anda 3,5 aylık gebe olan Neslişah Alkoçlar'ın, Temmuz- Ağustos gibi doğum yapması bekleniyor.


Engin Altan Düzyatan'dan Eşinin Hamileliği ile İlgili İlk Açıklama!

Engin Altan Düzyatan İkinci Kez Baba Olmak İstediğini Kısa Bir Süre Önce Açıklamıştı

Diriliş Ertuğrul adlı dizideki performansıyla adından sık sık söz ettiren Engin Altan Düzyatan, ikinci kez baba olmak istediğini her fırsatta dile getiriyordu. Hatta, reklam filminde yer aldığı bir markanın basın lansmanında bu konuya değinerek 'Kardeş önemli bir dayanak. Emirin tek başına büyümesini istemeyiz.' şeklinde açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.