Engin Altan Düzyatan'dan Müjde: 'Emir'e Her An Kardeş Gelebilir!'

Engin Altan Düzyatan'dan Müjde: 'Emir'e Her An Kardeş Gelebilir!'
03 Aralık 2017

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Neslişah Alkoçlar ve oyuncu eşi Engin Altan Düzyatan, her an ikinci çocuk müjdesi verebilir!

Sosyetenin tanınmış isimlerinden Neslişah Alkoçlar ile ünlü sinema ve dizi oyuncusu Engin Altan Düzyatan, 2014 yılının Ağustos ayında oldukça görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Çocuk için arayı fazla açmayan çift, Emir Aras adını verdiklerini oğullarını Ocak 2016'da kucaklarına almıştı. İkinci çocuğun ne zaman geleceği merak edilirken, Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, oğlu Emir'e kardeş düşündüklerini söyledi!

Engin Altan Düzyatan İkinci Çocuk İçin Müjdeyi Verdi!

Diriliş Ertuğrul dizisi ile büyük bir hayran kitlesi edinen Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz günlerde reklam yüzü olduğu bir bankanın basın toplantısında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Çırağan Sarayı'nda düzenlenen toplantı sırasında muhabirlerin 'İkinci bebeği düşünüyor musunuz?' sorusuna 'Allah herkese nasip etsin, müthiş bir duygu. Kardeş hayatta çok önemli bir dayanak. Emir'e de her an bir kardeş gelebilir, yalnız büyümemeli.' şeklinde cevap verdi. Aynı zamanda eşi Neslişah Alkoçlar'ın da bebek istediğini yakın çevresine sürekli söylediği biliniyor.

Engin Altan Düzyatan'dan Müjde: 'Emir'e Her An Kardeş Gelebilir!'

Emir'in Fotoğraflarını Yayınlamıyorlar!


Diğer ünlü isimlerin aksine, özel hayatlarını gizli yaşamayı seven Neslihan Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan çifti, davetler dışında basına poz vermekten kaçınıyor. Oğulları Emir Aras doğduğunda da çocuklarını sır gibi saklayan çift, hala sosyal medya hesaplarından Emir'in fotoğraflarını paylaşmaktan kaçınıyor.


Emir'i Şahan Gökbakar ile Büyüttüler!


Engin Altan Düzyatan'dan Müjde: 'Emir'e Her An Kardeş Gelebilir!'


Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı ile oldukça iyi anlaşan Neslişah-Engin Altan Düzyatan çifti, çocuklarını birlikte büyüttü desek, yanlış olmaz. Şahan ve Selin Gökbakar'ın 2015 yılında kucaklarına aldığı oğulları Deniz Efe ile Neslişah-Engin Altan çiftinin 2016 senesinde kucakladığı oğulları Emir, beraber büyüdü. Her iki çift de ilk çocuklarına hemen hemen aynı zamanlarda sahip olduğu için ebeveynlik konusunda birbirlerine destek olurken, gündelik yaşamlarında da sık sık görüşüyorlar.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.