Emre Aydın Baba Olacağı İddialarına Açıklık Getirdi

Emre Aydın Baba Olacağı İddialarına Açıklık Getirdi
30 Mayıs 2017

Emre Aydın baba mı oluyor? Günlerdir magazin programlarında konuşulan bu iddiaya Emre Aydın ve Eda Köksal çiftinden açıklama geldi.

Emre Aydın baba olacağı iddialarına yanıt verdi. Türkiye'nin sevilen şarkıcısı Emre Aydın, geçtiğimiz günlerde eşi Eda Köksal ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi. Tiyatroya gittiklerini belirten çift, magazin muhabirlerinin sorularını da ayaküstü yanıtlamaya çalıştı. Özel hayatlarına dair açıklamalarda bulunan çift, Eda Köksal'ın hamile olduğu iddialarına da açıklık getirdi.   Emre Aydın Baba Olacağı İddialarına Açıklık Getirdi  

Emre Aydın Baba mı Oluyor?

2016 yazında Ordu'da evlenen Emre Aydın ve Eda Köksal hakkında, son zamanlarda bebek bekledikleriyle alakalı haberler basına yansıyordu. Önceki akşam magazin muhabirlerinin Nişantaşı'nda görüntülediği çift, bu iddialara da açıklık getirdi. Eda Köksal'ın hamile olmadığını söyleyen Emre Aydın, şu sıralar çok yoğun tempoda çalıştıklarını ve bebek düşünmediklerini dile getirdi. Açıklamaların ardından izleyecekleri olan tiyatronun yolunu tuttular.     Emre Aydın Baba Olacağı İddialarına Açıklık Getirdi  

Ne Zaman Evlenmişlerdi?

Çift, 2014 senesinde Emre Aydın'ın evini dekore etmek istemesi üzerine tanıştı. İç mimar olan Eda Köksal ile Emre Aydın'ın kısa süre sonra ilişkileri başladı. Üzerinden çok geçmeden nişanlanan Eda Köksal ve Emre Aydın, 2016 yazında Eda Köksal'ın memleketi olan Ordu'da nikah masasına oturdu. Emre Aydın'ın memleketi olan Antalya'da da bir organizasyon yapan çift, ardından Şile'de yakınlarıyla bir kutlama daha yaptılar. Eda Köksal, senaryosunu Emre Aydın'ın yazıp yönettiği 'Cinni: Uyanış' filminde de başrol oynamıştı.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.