Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu!

Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu!
07 Mart 2019

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Fahriye Evcen, sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu.

Doğumuna sayılı günler kalan Fahriye Evcen, eleştiri oklarının hedefi oldu! Doğmayan bebeğine İnstagram hesabı açtığı için hayranlarından tepki gören ünlü oyuncu, önceki gün sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girdi.

Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu

Başarılı oyuncu Fahriye Evcen, 2017 yılında Burak Özçivit ile nikâh masasına oturmuştu.  Görkemli bir törenle dünya evine giren çift, evlendikleri günden itibaren hem ailelerinden hem de sevenlerinden çocuk yapmaları konusunda baskı görüyordu. Nihayet müjdeli haberi geçtiğimiz aylarda veren çift, şu sıralar ilk kez ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu!

Sosyal Medyanın En Çok Konuşulan İsmi Oldu

Hamileliğinin yavaş yavaş sonuna yaklaşan Fahriye Evcen, gebeliğinin 8. ayını doldurmaya hazırlanıyor. Nisan ayında bebeğini kucağına alacak olan güzel oyuncu, önceki gün sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu. Doğmayan bebeğine İnstagram hesabı açmasıyla gündem olan Fahriye Evcen, bazı ünlü isimlerden de eleştiri aldı. 

Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu!

Bebeğinin İsmi Belli Oldu

Hamileliğini ölümsüzleştirmek isteyen oyuncu, önceki hafta profesyonel çekim gerçekleştirmişti. Birkaç kareyi sosyal medya hesabından yayınlayan Fahriye, bebeğinin ismini de açıklamıştı. Bir erkek bebek annesi olmaya hazırlanan Fahriye Evcen, oğluna ‘Karan’ ismini verecek. Peki, Karan ne demek? Karan; Kahraman, yiğit, sözünün eri, yürekli ve karanlık anlamına geliyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.