Eda Özerkan’ın Kızı Eliz 1 Yaşında!

Eda Özerkan’ın Kızı Eliz 1 Yaşında!
10 Ağustos 2018

Geçtiğimiz sene evliliklerini bir bebekle taçlandıran Eda Özerkan ve Timur Acar’ın kızı Eliz, önceki gün 1 yaşına bastı!

Geçtiğimiz sene evliliklerini bir bebekle taçlandıran Eda Özerkan ve Timur Acar’ın kızı Eliz, önceki gün 1 yaşına bastı! Ünlü çift, kızlarının doğum gününü yakın arkadaşlarının katıldığı bir partiyle kutladı.

Eda Özerkan’ın Kızı Eliz 1 Yaşında!

Oyuncu Timur Acar ve model Eda Özerkan, Kertenkele dizisinin setinde tanışmış, arkadaşları kısa sürede aşka dönüşmüştü. İlişkilerini çok uzatmadan nikâh masasına oturan Özerkan ve Acar, geçtiğimiz sene evliliklerini bir bebekle taçlandırmıştı. Çiftin bebeği önceki gün ilk yaşını aldı! 1 yaşına giren Eliz için, sadece yakın dostların davet edildiği bir parti organize edildi. Kızı Eliz ile uyumlu bir kıyafet tercih eden Eda Özerkan oldukça şık ve fit görünüyordu. Ünlü oyuncu, doğumdan sonra yaptığı bir açıklamada düzenli beslenme, spor ve bol su içerek kilolarından kurtulduğunu dile getirmişti.

Eda Özerkan’ın Kızı Eliz 1 Yaşında!

Ünlü Çift Sosyal Medyadan da Kızlarının Doğum Gününü Kutladı

Ünlü çift, sosyal medya hesaplarından da kızları Eliz’in doğum gününü kutladı. Eda Özerkan paylaşımına ‘Geçen sene bugün; ha bugün, ha yarın doğacak derken bir baktık ki koca bir seneyi devirmişiz ve minik kızımız 1 yaşını doldurmuş. İyi ki seni doğurmuşum, iyi ki benim kızım, canıma can olmuşsun. Benim biricik, kıymetli, minik kızım, hayatın boyunca tüm güzellikler seninle olsun. O gülen yüzün hiç solmasın. Tüm bunlar için binlerce şükür. Nice adımlara prensesim, iyi ki doğdun. Seni çok seviyoruz. Gelen ve gelemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.’ notunu ekledi.

Eda Özerkan’ın Kızı Eliz 1 Yaşında!

'Kokunu İçime Çektiğimde Aklımı Yitirdim'

Timur Acar ise İnstagram hesabından kızı ile olan fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü; ‘ Bir yol, bir yolculuk bizimkisi. Ve bugün doğalı tam 1 yıl oldu. 1 yıl önce bugün ilk kez ellerimle tuttum ve kokunu içime çektiğimde aklımı yitirdim kızım. İlk kez bana güldüğünde gözlerimin içini güldürdün. O gün bu gündür hayat başka güzel. Seni çok seviyoruz, iyi ki bizim kızımız oldun!’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.