Eda Özerkan Hamilelik Süreci ve Kızı Eliz'i Anlattı!

Eda Özerkan Hamilelik Süreci ve Kızı Eliz'i Anlattı!
05 Haziran 2018

Eda Özerkan ve Timur Acar çifti, bir anne/bebek dergisine özel hayatlarıyla ilgili açıklamalar yaptı! Röportajın satır başlarını sizler için derledik...

Kertenkele adlı dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka ve daha sonra evliliğe dönüşen Timur Acar ve Eda Özerkan çifti, önceki günlerde bir anne/bebek dergisine röportaj verdi. Çiftin verdiği röportajda dikkat çeken detay ise Timur Acar’ın açıklamaları oldu.

2016 yılında dünya evine giren Timur Acar ve Eda Özerkan, nikâhtan kısa bir süre sonra bebek beklediklerini açıklamıştı. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında doğan çocuklarına Eliz ismini veren mutlu çift, uzunca bir süre de kızlarını basından saklamıştı. Kızları büyüdükten sonra artık kameralardan kaçırmayan Timur Acar ve Eda Özerkan, geçtiğimiz günlerde bir anne/bebek dergisine röportaj verdi. Evlilikleri, hamilelik sürecinde yaşananlar ve kızları Eliz’e dair açıklamalar yapan çift, haklarında merak edilenleri tek tek yanıtladı.

Eda Özerkan Hamilelik Süreci ve Kızı Eliz'i Anlattı!

*Eda Özerkan’ın doğumdan sonra nasıl kilo verdiğini merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz!

‘Doğuma Tek Başıma Gittim’

Güzel bir hamilelik süreci yaşadığını söyleyen Eda Özerkan hamile olduğu dönem boyunca bol bol yüzdüğünü ve spor yaptığını söyledi. O dönemde evleri tadilatta olduğu için neredeyse hep ayakta olduğunu söyleyen Özerkan, gebeliğinin son anına kadar da araba kullanmaya devam ettiğini ifade etti. Hatta Eda Özerkan doğum başladığında evde tek olduğunu ve doğuma tek başına arabayla gittiğini söyledi.

‘Erkeğin Ehlileşmesi İçin Girmesi Gereken Yer Doğumhanedir’

Eşi Eda Özerkan ile doğuma giren Timur Acar ise doğum anını şöyle tarif etti; ‘Doğuma girmeyi en başından beri istiyordum. Doğumhanede iki kere düşünüyorsunuz, hem eşinizi hem bebeğinizi… O ikisini aynı anda, yan yana görmek mükemmel bir duygu. Tarif etmekte zorlanıyorum. Gerçekten tarifi olmayan bir anıydı. İyi ki cesaretli davranıp doğuma girdim diyorum. Hayatım boyunca unutamayacağım ve hayatıma bir çok şey katan bir anıydı. Bir erkeğin ehlileşmesi için girmesi gereken yer kesinlikle doğumhane.

Eda Özerkan Hamilelik Süreci ve Kızı Eliz'i Anlattı!

‘Kendimi Emniyet Kemeri Gibi Görüyorum’

Kızı Eliz doğduktan sonra hayatının değiştiğini söyleyen Timur Acar, ‘Baba olduğumdan beri hayatımdaki her şeye emniyetli tarafından bakıyorum. Eliz şu anda anne sütüyle beslendiği için annesiyle olan bağı çok daha başka. Ben biraz daha geri vaziyetteyim. Bir baba ve kızın birbirini keşfetmesi sonraki aşama.  Ben şu an kendimi bir emniyet kemeri, kalkan gibi görüyorum. ‘ dedi.

‘Çocuk Ertelenebilecek Bir Karar Değil’

Bakıcı desteği almadan kızları Eliz’i büyüten çift, kariyer ve bebeği aynı anda yürütmenin çok büyütülecek bir şey olmadığını düşünüyor. Eda Özerkan Acar, ‘Kariyerime ara verebilirdim ama çocuk ertelenebilecek bir şey değildi. Çocuk yaparsam ne olur, unutulur muyum acaba gibi kaygılarım hiçbir zaman olmadı’ dedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.