Eda Özerkan Kızı Eliz'in İlk Fotoğrafını Paylaştı!

Eda Özerkan Kızı Eliz'in İlk Fotoğrafını Paylaştı!
14 Ağustos 2017

Eda Özerkan kızı Eliz'in ilk fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaştı!

Eda Özerkan kızı Eliz’in fotoğrafını paylaştı! Timur Acar ile dizi setinde tanıştıktan kısa bir süre sonra evlenen Eda Özerkan, çok geçmeden bebek beklediklerini müjdelemişti. Gayet sağlıklı bir gebelik süreci yaşayan Eda Özerkan, geçtiğimiz günlerde kızı Eliz’i kucağına almıştı. Şimdi ise sosyal medya hesabından kızı Eliz’e ait ilk fotoğrafı yayınladı!   Eda Özerkan Kızı Eliz'in İlk Fotoğrafını Paylaştı!

Eda Özerkan Kızı Eliz'in İlk Fotoğrafını Paylaştı!

Kozyatağı’nda özel bir hastanede dünyaya gelen Eliz’in 3.5 kilo doğduğu ve oldukça sağlıklı olduğu açıklanmıştı. İlk çocuklarının heyecanını yaşayan Timur Acar ve Eda Özerkan çifti, bebeklerinin ilk fotoğrafını sosyal medya hesaplarından yayınladı.   Eda Özerkan Kızı Eliz'in İlk Fotoğrafını Paylaştı!

Eda Özerkan'dan Kızına Duygusal Not

Eda Özerkan kızı Eliz’in fotoğrafının altına şu notu düştü: ‘Sana dokunmak, hayata dokunmanın ta kendisi... Bizi birbirimize bağlayan varlığına şükürler olsun. Bambaşka gören gözlerimiz var artık, bambaşka çarpan kalbimiz... Hoşgeldin en tarifsiz duygum, cennet kokulum, hoşgeldin minik kızım Eliz.’   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah