Eda Özerkan'dan Doğum Öncesi Samimi Açıklamalar

Eda Özerkan'dan Doğum Öncesi Samimi Açıklamalar
11 Temmuz 2017

Eda Özerkan bebek için gün sayıyor! Bebeğine kavuşmasına çok az bir zaman kalan ünlü oyuncu, doğumdan önce gebeliğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eda Özerkan bebek için gün sayıyor! Hamileliğinin 35. haftasında olan ve doğumuna sayılı günler kalan Eda Özerkan, doğumdan önce samimi açıklamalarda bulundu. Timur Acar ile mutlu bir evliliği olan oyuncu, doğumu Ağustos ayının ilk haftalarında beklediklerini söyledi.     

Eda Özerkan Bebek İçin Gün Sayıyor!

Eda Özerkan hamile olduğu sürecin sonuna yaklaşırken, gebeliğine dair açıklamalarda bulundu. Yaklaşık 4 yıldır spor yaptığını belirten ünlü oyuncu, böylelikle gebeliği boyunca bel ve sırt ağrıları yaşamadığını belirtti. Önceleri daha ağır sporlar yaptığını fakat gebeliğinde hamilelere özel pilates uyguladığını ve haftada iki gün yüzdüğünü açıkladı.  

 Eda Özerkan'dan Doğum Öncesi Samimi Açıklamalar  

'Normal Doğum İstiyorum'

Gebeliği boyunca her şeyin doktorunun kontrolünde ilerlediğini söyleyen Eda Özerkan, kafasına göre herhangi bir şey yapmadığını, her şeyi doktoruna danıştığını söyledi. Normal doğum yapmayı çok istediğini de açıklamalarına ekleyen Eda Özerkan ' Normal doğum yapmayı istiyorum nasipse... Tabii önce sağlık... Yaptığım sporlar da normal doğumu kolaylaştıracak uygulamalardan oluşuyor' dedi.

Bebeklerinin İsmi Belli Oldu

Eda Özerkan, kız bebek beklediklerini ve adının Eliz olacağını açıkladı. Eliz'in Farsça'da hamle yapmak ve atılgan olmak anlamına geldiğini ve bu ismin kızlarına çok yakışacağını dile getirdi.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.